WYKAZ DYŻURÓW RADNYCH
Okręg nr 1 – SYBERKA, MAŁOBĄDZ
Brodziński Sławomir
- każdy poniedziałek miesiąca w godz. 16.00 – 17.00
w Biurze Rady Miejskiej (pok. 115) w Urzędzie Miejskim przy ul. 11 Listopada 20 - pierwszy czwartek miesiąca w godz. 16.00 – 17.00
w Szkole Podstawowej nr 11 przy ul. Broniewskiego 12 - drugi czwartek miesiąca w godz. 16.00 – 17.00
w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Szkolnej 3 - trzeci czwartek miesiąca w godz. 16.00 – 17.00
w Miejskim Zespole Szkół nr 2 przy ul. Rewolucjonistów 18
Dudek Leszek
- codziennie w godzinach wieczornych pod numerem telefonu
501-708-450; 267-35-14
Dudyńska Bogumiła
- pierwsza środa miesiąca w godz. 17.00 – 18.00
w Szkole Podstawowej nr 11 przy ul. Broniewskiego 12 - druga środa miesiąca w godz. 16.30 – 17.30
w Miejskim Zespole Szkół nr 2 przy ul. Rewolucjonistów 18
Herpel Janusz
- pierwszy czwartek miesiąca w godz. 16.00 – 17.00
w Szkole Podstawowej nr 11 przy ul. Broniewskiego 12
Jagieła Jerzy
- pierwsza środa miesiąca w godz. 17.00 – 18.00
w Szkole Podstawowej nr 11 przy ul. Broniewskiego 12 - druga środa miesiąca w godz. 16.30 – 17.30
w Miejskim Zespole Szkół nr 2 przy ul. Rewolucjonistów 18
Kozieł Krzysztof
- drugi i ostatni wtorek miesiąca w godz. 16.00 – 17.00
w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Powstańców Śl. 1
Makowski Michał
- każda środa miesiąca w godz. 17.30 – 18.30
w Szkole Podstawowej nr 11 przy ul. Broniewskiego 12 - pierwszy poniedziałek miesiąca w godz. 17.00 – 18.00
w Biurze Poselskim Posła Waldemara Andzel przy ul. Sączewskiego 13/24
Wacławik Wiesław
- pierwszy i trzeci czwartek miesiąca w godz. 17.00 – 18.00
w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Szkolnej 3
Okręg nr 2 – ŚRÓDMIEŚCIE, WARPIE
Maciejewska Katarzyna
- pierwszy poniedziałek miesiąca w godz. 15.00 – 16.00
w Biurze Rady Miejskiej (pok. 37) w Urzędzie Miejskim przy ul. 11 Listopada 20 - ostatni piątek miesiąca w godz. 16.15 – 16.45
w Przedszkolu Miejskim nr 10 przy ul. Kieleckiej 11
Pańczyk Janusz
-
ostatni piątek miesiąca w godz. 15.00 – 16.00
w Przedszkolu Miejskim nr 10 przy ul. Kieleckiej 11 -
codziennie pod numerem telefonu 501 – 181 – 354
Pietrzyk Marian
- pierwszy piątek miesiąca w godz. 16.00 – 17.00
w Szkole Podstawowej nr 8 przy ul. Orlej 4 - ostatni piątek miesiąca w godz. 16.00 – 17.00
w Przedszkolu Miejskim nr 10 przy ul. Kieleckiej 11 - codziennie pod numerem telefonu 501 – 967 – 325
Szydło Waldemar
- pierwszy i trzeci wtorek miesiąca o godz. 16.00
w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej przy ul. Piłsudskiego 39
Wacławczyk Tomasz
- pierwszy poniedziałek miesiąca w godz. 15.00 – 16.00
w Przedszkolu Miejskim nr 10 przy ul. Kieleckiej 11
Okręg nr 3 – ZAMKOWE, KSAWERA
Gryma Szczepan
- pierwszy wtorek miesiąca w godz. 17.00 – 18.00
w Spółce Mieszkaniowej “Paryż” przy ul. Siemońskiej 4 - ostatni wtorek miesiąca w godz. 17.00 – 18.00
w Miejskim Zespole Szkół nr 1 przy ul. Wolności 51
Lazar Marcin
- pierwszy wtorek miesiąca w godz. 17.00 – 18.00
w Spółce Mieszkaniowej “Paryż” przy ul. Siemońskiej 4 - ostatni wtorek miesiąca w godz. 17.00 – 18.00
w Miejskim Zespole Szkół nr 1 przy ul. Wolności 51
Łapaj Bożena
- pierwszy wtorek miesiąca w godz. 17.00 – 18.00
w Spółce Mieszkaniowej “Paryż” przy ul. Siemońskiej 4 - ostatni wtorek miesiąca w godz. 17.00 – 18.00
w Miejskim Zespole Szkół nr 1 przy ul. Wolności 51
Rosiński Artur
- pierwszy poniedziałek miesiąca w godz. 17.30 – 19.00
w Miejskim Zespole Szkół nr 1 przy ul. Wolności 51 - trzeci poniedziałek miesiąca w godz. 17.30 – 19.00
w Szkole Podstawowej nr 4 przy ul. Stalickiego 1
Staroń Grażyna
- pierwsza środa miesiąca w godz. 18.00 – 20.00
w Miejskim Zespole Szkół nr 1 przy ul. Wolności 51
Okręg nr 4 – GRODZIEC, ŁAGISZA
Dudziński Krzysztof
- pierwszy czwartek miesiąca w godz. 17.00 – 18.00
w Miejskim Zespole Szkół nr 4 przy ul. Jedności 32 - trzeci czwartek miesiąca w godz. 17.00 – 18.00
w Ochotniczej Straży Pożarnej w Łagiszy przy ul. Pokoju 44 - czwarty czwartek miesiąca w godz. 17.00 – 18.00
w Klubie Emerytów i Rencistów przy ul. Barlickiego 10
Gubała Jadwiga
- pierwszy i ostatni czwartek miesiąca w godz. 17.00 – 18.00
w Miejskim Zespole Szkół nr 3 przy ul. Kołłątaja 63
Kiewlicz Małgorzata
- pierwsza i trzecia środa miesiąca w godz. 17.00 – 18.00
w filii Ośrodka Kultury w Grodźcu przy ul. Słowackiego 2 - codziennie pod numerem telefonu 500 – 463 – 504
Seremak Sławomir
- każdy wtorek miesiąca w godz. 12.00 – 13.00
w Biurze Rady Miejskiej (pok. 115) w Urzędzie Miejskim przy ul. 11 Listopada 20 - pierwszy czwartek miesiąca w godz. 17.00 – 18.00
w Miejskim Zespole Szkół nr 4 przy ul. Jedności 32 - trzeci czwartek miesiąca w godz. 17.00 – 18.00
w Ochotniczej Straży Pożarnej w Łagiszy przy ul. Pokoju 44 - czwarty czwartek miesiąca w godz. 17.00 – 18.00
w Klubie Emerytów i Rencistów przy ul. Barlickiego 10
Wieczorek Marek
- pierwszy poniedziałek miesiąca w godz. 17.00 – 18.00
w Ochotniczej Straży Pożarnej w Łagiszy przy ul. Pokoju 44 - pierwszy poniedziałek miesiąca w godz. 18.15 – 19.15
w Przedszkolu Miejskim nr 11 przy ul. Podłosie 4
Metryka dokumentu
ukryjTytuł dokumentu:
Dyżury Radnych
Podmiot udostępniający informację:
Urząd Miejski w Będzinie
Informację opublikował:
Data publikacji:
14.01.2011 08:11
Wytworzył lub odpowiada za treść:
Data na dokumencie:
Brak
Informację aktualizował:
Data aktualizacji:
05.03.2013 12:08
Rejestr zmian dokumentu
05.03.2013 12:08 | Edycja dokumentu (Michał Karoń) |
---|---|
05.03.2013 12:00 | Edycja dokumentu (Michał Karoń) |
30.05.2011 09:19 | Edycja dokumentu (Aleksandra Bartosz) |
23.03.2011 13:47 | Edycja dokumentu (Aleksandra Bartosz) |
23.03.2011 13:45 | Edycja dokumentu (Aleksandra Bartosz) |
14.01.2011 08:11 | Utworzenie dokumentu. (Aleksandra Bartosz) |