Dyżury radnych


Bełdowskj Jerzy

Szkoła Podstawowa Nr 4

każdy wtorek miesiąca

od godz. 15.00

Brodziński Sławomir

Szkoła Podstawowa Nr 1

pierwszy czwartek miesiąca

godz. 16.00 — 17.00

Szkoła Podstawowa Nr 1

drugi czwartek miesiąca

godz. 16.00 — 17.00

MZS 2

trzeci czwartek miesiąca

godz. 16.00 — 17.00

Biuro Rady Miejskiej

każdy poniedziałek

godz. 16.00 — 18.00

Bugajski Marek

Dom Katolicki

pierwszy czwartek miesiąca

godz. 17.00 — 18.00

Przedszkole Nr 14

pierwsza środa miesiąca

godz. 15.00 — 16.00

Szkoła Podstawowa Nr 6

drugi czwartek miesiąca

godz. 16.00 — 17.00

MZS 4 (dawna SP 9 Łagisza)

ostatni czwartek miesiąca

godz. 17.00 — 18.00

Czerwiński Piotr

Administracja Targowiska Miejskiego ul. Jasna

ostatni piątek miesiąca

godz. 17.00 — 18.00

 

 

Siedziba Platformy Obywatelskiej

ul. Sączewskiego 13/24

 

druga środa miesiąca

 

 

 

 

godz. 16.00 – 17.00

Dąbrowska Maria

Biuro Rady Miejskiej

każdy wtorek i czwartek

godz. 10.00 — 12.00

Siedziba SLD

pierwszy wtorek miesiąca

godz. 16.00 — 18.00

Herpel Janusz

Szkoła Podstawowa Nr 11

pierwszy wtorek miesiąca

godz. 16.00 — 17.00

MDK ul. Powstańców Śl.

drugi wtorek miesiąca

godz. 16.00 — 17.00

Koczur Anna

Szkoła Podstawowa Nr 1

pierwszy czwartek miesiąca

godz. 15.00 — 16.00

Biblioteka Pedagogiczna

drugi czwartek miesiąca

godz. 16.00 — 17.00

Szkoła Podstawowa Nr 13

trzeci czwartek miesiąca

godz. 15.00 — 16.00

Szkoła Podstawowa Nr 11

czwarty czwartek miesiąca

godz. 15.00 — 16.00

Kisiel Marek

 

 

 

Lisowski Kazimierz

Szkoła Podstawowa Nr 11

pierwsza środa miesiąca

godz. 16.00 — 17.00

Maciejewska Katarzyna

Przedszkole (Warpie)

pierwszy poniedziałek miesiąca

godz. 15.00 — 16.00

Biblioteka Pedagogiczna

drugi czwartek miesiąca

godz. 16.00 — 17.00

Marcinkiewicz Antoni

MZS nr I

pierwsza środa miesiąca

godz. 18.00—20.00

Szkoła Podstawowa Nr 4

trzeci wtorek miesiąca

godz. 16.00 — 17.30

OSP

trzeci wtorek miesiąca

godz. 18.00 — 19.30

Mentel Halina

Szkoła Podstawowa Nr 3

pierwsza środa miesiąca

godz. 17.00 — 18.00

Dom Katolicki

pierwszy czwartek miesiąca

godz. 17.00 — 18.00

MZS 4 (dawna SP 9 Łagisza)

ostatni czwartek miesiąca

godz. 17.00 — 18.00

Pietrzyk Marian

Szkoła Podstawowa Nr 8

pierwszy wtorek miesiąca

godz. 16.00 — 17.00

Pleszkun Sylwester

Szkoła Podstawowa Nr 6

pierwszy wtorek miesiąca

godz. 16.00 — 17.00

Przedszkole Bory

trzeci wtorek miesiąca

godz. 16.00 — 17.30

OSP

trzeci wtorek miesiąca

godz. 18.00 — 19.30

Rosiński Artur

Biuro Poselskie
ul. Sączewskiego 13/24

każdy poniedziałek

godz. 16.00 — 17.15

 

Staroń Grażyna

MZS nr I

pierwsza środa miesiąca

godz. 18.00 —20.00

Stojek Grażyna

Szkoła Podstawowa Nr 6

pierwszy wtorek miesiąca

godz. 16.00 — 17.00

OSP

trzeci wtorek miesiąca

godz. 18.00 — 19.30

Przedszkole nr 14

ostatni wtorek miesiąca

godz. 15.00 — 16.00

Strózik Marek

Szkoła Podstawowa Nr 6

pierwszy wtorek miesiąca

godz. 16.00 — 17.00

OSP

trzeci wtorek miesiąca

godz. 18.00 — 19.30

Przedszkole nr 14

ostatni wtorek miesiąca

godz. 15.00 — 16.00

Szydło Waldemar

Szkoła Podstawowa Nr 8

pierwszy wtorek miesiąca

godz. 16.00 — 17.00

Ośrodek Kultury

drugi wtorek miesiąca

godz. 16.00 — 17.00

Filia Szkoły Podstawowej Nr 4

trzeci wtorek miesiąca

godz. 16.00 — 17.00

Wacławczyk Tomasz

ul. Św. Brata Alberta 38

pierwszy i trzeci czwartek miesiąca

godz. 17.00 – 18.00

Ziętek Beata

Przedszkole nr 13

pierwszy wtorek miesiąca

godz. 16.00 — 17.00

MZS nr 2

drugi wtorek miesiąca

godz. 16.00 — 17.00

Zagórny Leszek

MZS nr I

pierwsza środa miesiąca

godz. 18.00—20.00

Szkoła Podstawowa Nr 4

pierwszy wtorek miesiąca

od godz. 15.30

 

Powrót

Załączniki

Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Dyżury radnych
Podmiot udostępniający informację:Urząd Miejski w Będzinie
Informację opublikował:Jacek Trześniewski
Informację wytworzył:
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:25.06.2003 10:53