Dyżury Radnych

WYKAZ DYŻURÓW RADNYCH

Robert Błądziński (Małobądz, Warpie, Śródmieście)

1. drugi wtorek miesiąca w godz. 16.30 – 17.30

w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Szkolnej 3

e-mail: bladzinski.robert@radny.bedzin.pl

 

Sławomir Brodziński (Syberka, Górki Małobądzkie)

1. pierwszy czwartek miesiąca w godz. 16.00 – 17.00

w Przedszkolu Miejskim nr 13 przy ul. Skalskiego 4 (tel. 32 735-25-25)

2. trzeci czwartek miesiąca w godz. 16.00 – 17.00

w Szkole Podstawowej nr 13 przy ul. Rewolucjonistów 18 (tel. 32 267-50-35)

e-mail: brodzinski.slawomir@radny.bedzin.pl

 

Harmonogram dyżurów w I półroczu 2019 roku w Przedszkolu Miejskim

nr 13: 3 stycznia, 7 lutego, 7 marca, 4 kwietnia, 6 czerwca

Harmonogram dyżurów w I półroczu 2019 roku w Szkole Podstawowej

nr 13: 17 stycznia, 21 lutego, 21 marca, 18 kwietnia, 16 maja

 

Leszek Dudek (Syberka, Górki Małobądzkie)

1. codziennie w godzinach wieczornych pod numerem telefonu:
501-708-450 / e-mail: dudek.leszek@radny.bedzin.pl

 

Krzysztof Dudziński

1. każdy poniedziałek miesiąca w godz. 16.00 – 17.00

w Biurze Rady Miejskiej (pok. 37) w Urzędzie Miejskim
przy ul. 11 Listopada 20

2. ostatni poniedziałek miesiąca w godz. 17.15 – 18.15

w Ochotniczej Straży Pożarnej w Łagiszy przy ul. Pokoju 44

e-mail: dudzinski.krzysztof@radny.bedzin.pl

 

Michał Fiuk (Syberka)

1. pierwszy poniedziałek miesiąca w godz. 16.30 – 17.30

w Szkole Podstawowej nr 11 przy ul. Broniewskiego 12

2. pierwszy wtorek miesiąca w godz. 16.30 – 17.30

w Szkole Podstawowej nr 13 przy ul. Rewolucjonistów 18

e-mail: fiuk.michal@radny.bedzin.pl / telefon 660-322-619

 

 

Szczepan Gryma (Ksawera, Zamkowe)

1. pierwszy roboczy poniedziałek miesiąca w godz. 16.00 – 17.00

w Fili nr 1 Biblioteki Miejskiej przy ul. Wisławy Szymborskiej 2

e-mail: gryma.szczepan@radny.bedzin.pl

 

Tadeusz Kowal (Grodziec, Łagisza, Namiarkowa)

1. pierwszy wtorek miesiąca w godz. 17.30 – 18.30

w Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Wolności 51

e-mail: kowal.tadeusz@radny.bedzin.pl

 

Marcin Lazar (Zamkowe, Gzichów, Brzozowica, Ksawera, Koszelew)

1. pierwszy wtorek miesiąca w godz. 17.30 – 18.30

w Szkole podstawowej nr 2 przy ul. Wolności 51

e-mail: lazar.marcin@radny.bedzin.pl

 

Jerzy Małkowski (Warpie, Śródmieście, Małobądz)

1. pierwszy czwartek miesiąca w godz. 15.00 – 15.45

w Przedszkolu Miejskim nr 10 przy ul. Kieleckiej 11

2. pierwszy czwartek miesiąca w godz. 16.00 – 17.00

w Przedszkolu Miejskim nr 1 przy ul. Zawale 7

3. drugi czwartek miesiąca w godz. 15.00 – 15.45

w Przedszkolu Miejskim nr 9 przy ul. Krasickiego 6

4. drugi czwartek miesiąca w godz. 16.00 – 17.00

w Przedszkolu Miejskim nr 8 przy ul. Krasickiego 16

e-mail: malkowski.jerzy@radny.bedzin.pl

 

Daria Paterek (Zamkowe, Gzichów, Ksawera, Koszelew)

1. pierwszy roboczy wtorek miesiąca w godz. 17.30 – 18.30

w Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Wolności 51

e-mail: paterek.daria@radny.bedzin.pl

 

Grzegorz Pawlak (Syberka, Górki Małobądzkie)

1. drugi wtorek miesiąca w godz. 15.30 – 16.15

w Przedszkolu Miejskim nr 13 przy ul. Skalskiego 4

2. drugi wtorek miesiąca w godz. 16.30-17.15

w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Szkolnej 3

e-mail: pawlak.grzegorz@radny.bedzin.pl

 

Mariusz Słowik (Grodziec, Łagisza, Namiarkowa)

1. pierwszy wtorek miesiąca w godz. 16.00 – 17.00

w Filii Ośrodka Kultury przy Placu Skarbińskich 1

2. codziennie po godzinie 16.00 pod numerem telefonu: 667-948-255

e-mail: slowik.mariusz@radny.bedzin.pl

 

Jarosław Burzawa (Śródmieście, Warpie, Małobądz)

  1. pierwszy piątek miesiąca w godz. 15.00 – 16.00

w Przedszkolu Miejskim nr 1 przy ul. Zawale 7

  1. drugi wtorek miesiąca w godz. 15.35 – 16.00

w Przedszkolu Miejskim nr 10 przy ul. Kieleckiej 11

  1. trzeci wtorek miesiąca w godz. 15.35 – 16.00

w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Szkolnej 3

W przypadku nieobecności Radnego na dyżurze, proszę o kontakt pod numerem telefonu 532-997-112 / e-mail: burzawa.jaroslaw@radny.bedzin.pl

 

Ewa Fendrych (Górki Małobądzkie, Syberka)

1. pierwsza i ostatnia środa miesiąca w godz. 16.00 – 17.00


w Biurze Poselskim Posła Waldemara Andzel przy ul. Sączewskiego 13/24

e-mail: fendrych.ewa@radny.bedzin.pl

 

Piotr Krzyżkiewicz (Małobądz, Sródmieście, Warpie)

1. trzeci wtorek miesiąca w godz. 15.30 – 16.30


w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Szkolnej 3

2. trzeci wtorek miesiąca w godz. 16.45 – 17.45

w Szkole Podstawowej nr 10 przy ul. Sportowej 2

3. trzecia środa miesiąca (za wyjątkiem maja) w godz. 16.00 – 17.00

w Szkole Podstawowej nr 8 przy ul. Orla 4

4. czwarta środa miesiąca maj w godz. 16.00-17.00

w Szkole Podstawowej nr 8 przy ul. Orla 4
e-mail: krzyżkiewicz.piotr@radny.bedzin.pl

 

Klaudia Pokora (Małobądz, Sródmieście, Warpie)

1. trzeci wtorek miesiąca w godz. 15.30 – 16.30


w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Szkolnej 3

2. trzeci wtorek miesiąca w godz. 16.45 – 17.45

w Szkole Podstawowej nr 10 przy ul. Sportowej 2

3. trzecia środa miesiąca (za wyjątkiem maja) w godz. 16.00 – 17.00

w Szkole Podstawowej nr 8 przy ul. Orla 4

4. czwarta środa miesiąca maj w godz. 16.00-17.00

w Szkole Podstawowej nr 8 przy ul. Orla 4
e-mail: pokora.klaudia@radny.bedzin.pl

 

Tomasz Wacławczyk (Warpie, Śródmieście, Małobądz)

1. trzeci wtorek miesiąca w godz. 15.30 – 16.30


w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Szkolnej 3

2. trzeci wtorek miesiąca w godz. 16.45 – 17.45

w Szkole Podstawowej nr 10 przy ul. Sportowej 2

3. trzecia środa miesiąca (za wyjątkiem maja) w godz. 16.00 – 17.00

w Szkole Podstawowej nr 8 przy ul. Orla 4


4. czwarta środa miesiąca maj w godz. 16.00-17.00

w Szkole Podstawowej nr 8 przy ul. Orla 4
e-mail: wacławczyk.tomasz@radny.bedzin.pl

 

Paweł Szewczyk (Ksawera, Zamkowe, Gzichów, Koszelew)

1. pierwszy wtorek miesiąca w godz. 17:30-18:30
 

w Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Wolności 51
 

2. pierwsza środa miesiąca w godz. 17.00 – 18.00

w Szkole Podstawowej nr 4 przy ul. Wisławy Szymborskiej 1

3. codziennie pod numerem telefonu 514-346-815

e-mail: szewczyk.paweł@radny.bedzin.pl

 

Łukasz Frańczak (Grodziec, Łagisza, Namiarkowa)

1. trzeci czwartek miesiąca w godz. 16.15 – 17.00


w Przedszkole Miejskie nr 15 przy ul. Barlickiego 75

2. trzeci czwartek miesiąca w godz. 17.10 – 18.00

w Szkole Podstawowej nr 6 przy ul. Konopnickiej 13

e-mail: franczak.lukasz@radny.bedzin.pl


Jadwiga Gubała (Grodziec, Łagisza, Namiarkowa)

1. ostatni wtorek miesiąca w godz. 17.00 – 18.00


w Fili Ośrodka Kultury w Będzinie Grodźcu przy ul. Słowackiego 2

e-mail: gubala.jadwiga@radny.bedzin.pl

Powrót

Załączniki

Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Dyżury Radnych
Podmiot udostępniający informację:Urząd Miejski w Będzinie
Informację opublikował:Michał Karoń
Informację wytworzył:
Data na dokumencie:07.01.2019
Data publikacji:07.01.2019 11:52

Rejestr zmian dokumentu

pokaż