WYKAZ DYŻURÓW RADNYCH
Robert Błądziński (Małobądz, Warpie, Śródmieście)
1. drugi wtorek miesiąca w godz. 16.30 – 17.30
w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Szkolnej 3
e-mail: bladzinski.robert@radny.bedzin.pl
Sławomir Brodziński (Syberka, Górki Małobądzkie)
1. pierwszy czwartek miesiąca w godz. 16.00 – 17.00
w Przedszkolu Miejskim nr 13 przy ul. Skalskiego 4 (tel. 32 735-25-25)
2. trzeci czwartek miesiąca w godz. 16.00 – 17.00
w Szkole Podstawowej nr 13 przy ul. Rewolucjonistów 18 (tel. 32 267-50-35)
e-mail: brodzinski.slawomir@radny.bedzin.pl
Harmonogram dyżurów w I półroczu 2024 roku w Przedszkolu Miejskim nr 13:
- 4 stycznia, 1 lutego, 7 marca, 4 kwietnia.
Harmonogram dyżurów w I półroczu 2024 roku w Szkole Podstawowej nr 13:
- 18 stycznia, 15 lutego, 21 marca, 18 kwietnia.
Leszek Dudek (Syberka, Górki Małobądzkie)
1. codziennie w godzinach wieczornych pod numerem telefonu:
501-708-450 / e-mail: dudek.leszek@radny.bedzin.pl
Krzysztof Dudziński
1. każdy poniedziałek miesiąca w godz. 16.30 – 18.00
przy ul. Sączewskiego 27 (I piętro, pokój nr 9)
2. ostatni poniedziałek miesiąca w godz. 17.00 – 18.00
w Ochotniczej Straży Pożarnej w Łagiszy przy ul. Pokoju 44
e-mail: dudzinski.krzysztof@radny.bedzin.pl
Michał Fiuk (Syberka)
1. pierwszy poniedziałek miesiąca w godz. 16.30 – 17.30
w Szkole Podstawowej nr 11 przy ul. Broniewskiego 12
2. pierwszy wtorek miesiąca w godz. 16.30 – 17.30
w Szkole Podstawowej nr 13 przy ul. Rewolucjonistów 18
e-mail: fiuk.michal@radny.bedzin.pl / telefon 660-322-619
Szczepan Gryma (Ksawera, Zamkowe)
1. pierwszy roboczy poniedziałek miesiąca w godz. 16.00 – 17.00
w Fili nr 1 Biblioteki Miejskiej przy ul. Wisławy Szymborskiej 2
e-mail: gryma.szczepan@radny.bedzin.pl
Tadeusz Kowal (Grodziec, Łagisza, Namiarkowa)
1. pierwszy wtorek miesiąca w godz. 17.30 – 18.30
w Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Wolności 51
e-mail: kowal.tadeusz@radny.bedzin.pl / telefon 791-862-834
Marcin Lazar (Zamkowe, Gzichów, Brzozowica, Ksawera, Koszelew)
1. pierwszy wtorek miesiąca w godz. 17.30 – 18.30
w Szkole podstawowej nr 2 przy ul. Wolności 51
Jerzy Małkowski (Warpie, Śródmieście, Małobądz)
1. pierwszy czwartek miesiąca w godz. 15.00 – 15.45
w Przedszkolu Miejskim nr 10 przy ul. Kieleckiej 11
2. pierwszy czwartek miesiąca w godz. 16.00 – 17.00
w Przedszkolu Miejskim nr 1 przy ul. Zawale 7
3. drugi czwartek miesiąca w godz. 15.00 – 15.45
w Przedszkolu Miejskim nr 9 przy ul. Krasickiego 6
4. drugi czwartek miesiąca w godz. 16.00 – 17.00
w Przedszkolu Miejskim nr 8 przy ul. Krasickiego 16
e-mail: malkowski.jerzy@radny.bedzin.pl
Daria Paterek
- każdy poniedziałek miesiąca w godz. 16.00 – 17.00
w Biurze Rady Miejskiej (pok. 37) w Urzędzie Miejskim przy ul. 11 Listopada 20 / telefon 32 267-91-35
- pierwszy roboczy wtorek miesiąca w godz. 17.30 – 18.30
w Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Wolności 51
e-mail: paterek.daria@radny.bedzin.pl
Grzegorz Pawlak (Syberka, Górki Małobądzkie)
1. drugi wtorek miesiąca w godz. 15.30 – 16.15
w Przedszkolu Miejskim nr 13 przy ul. Skalskiego 4
2. drugi wtorek miesiąca w godz. 16.30-17.15
w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Szkolnej 3
e-mail: pawlak.grzegorz@radny.bedzin.pl
Mariusz Słowik (Grodziec, Łagisza, Namiarkowa)
1. pierwszy wtorek miesiąca w godz. 16.00 – 17.00
w Filii Ośrodka Kultury przy Placu Skarbińskich 1
2. codziennie po godzinie 16.00 pod numerem telefonu: 667-948-255
e-mail: slowik.mariusz@radny.bedzin.pl
Jarosław Burzawa (Śródmieście, Warpie, Małobądz)
- pierwszy piątek miesiąca w godz. 15.00 – 16.00
w Przedszkolu Miejskim nr 1 przy ul. Zawale 7
- drugi wtorek miesiąca w godz. 15.35 – 16.00
w Przedszkolu Miejskim nr 10 przy ul. Kieleckiej 11
- trzeci wtorek miesiąca w godz. 15.35 – 16.00
w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Szkolnej 3
W przypadku nieobecności Radnego na dyżurze, proszę o kontakt pod numerem telefonu 532-997-112 / e-mail: burzawa.jaroslaw@radny.bedzin.pl
W celu umówienia spotkania proszę o telefon co najmniej dzień przed planowanym dyżurem
Ewa Fendrych (Górki Małobądzkie, Syberka)
1. pierwsza środa miesiąca w godz. 15.00 – 16.00
w Przedszkolu Miejskim nr 1 przy ul. Zawale 7
e-mail: fendrych.ewa@radny.bedzin.pl
Piotr Krzyżkiewicz (Małobądz, Sródmieście, Warpie)
1. drugi czwartek miesiąca w godz. 17.00 – 18.00
2. ostatni czwartek miesiąca w godz. 16.00 - 17.00
przy ul. Sączewskiego 27 (I piętro, pokój nr 9)
e-mail: krzyzkiewicz.piotr@radny.bedzin.pl
Klaudia Pokora (Małobądz, Sródmieście, Warpie)
1. drugi czwartek miesiąca w godz. 17.00 – 18.00
2. ostatni czwartek miesiąca w godz. 16.00 - 17.00
przy ul. Sączewskiego 27 (I piętro, pokój nr 9)
e-mail: pokora.klaudia@radny.bedzin.pl
Tomasz Wacławczyk (Warpie, Śródmieście, Małobądz)
- pierwszy piątek miesiąca w godz. 14.00 – 15.00
w Przedszkolu Miejskim nr 10 przy ul. Kieleckiej 11
- drugi piątek miesiąca w godz. 14.00 – 15.00
w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Szkolnej 3
- trzeci piątek miesiąca w godz. 14.00 – 15.00
w Szkole Podstawowej nr 8 przy ul. Orla 4
- czwarty piątek miesiąca w godz. 14.00 – 15.00
w Szkole Podstawowej nr 10 przy ul. Sportowa 2
e-mail: waclawczyk.tomasz@radny.bedzin.pl
Paweł Szewczyk (Ksawera, Zamkowe, Gzichów, Koszelew)
1. pierwszy wtorek miesiąca w godz. 17:30-18:30
w Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Wolności 51
2. pierwsza środa miesiąca w godz. 17.00 – 18.00
w Szkole Podstawowej nr 4 przy ul. Wisławy Szymborskiej 1
3. codziennie pod numerem telefonu 514-346-815
e-mail: szewczyk.paweł@radny.bedzin.pl
"W celu umówienia spotkania proszę o telefon co najmniej dzień przed planowanym dyżurem"
Łukasz Frańczak (Grodziec, Łagisza, Namiarkowa)
1. trzeci czwartek miesiąca w godz. 16.15 – 17.00
w Przedszkole Miejskie nr 15 przy ul. Barlickiego 75
2. trzeci czwartek miesiąca w godz. 17.10 – 18.00
w Szkole Podstawowej nr 6 przy ul. Konopnickiej 13
e-mail: franczak.lukasz@radny.bedzin.pl
Jadwiga Gubała (Grodziec, Łagisza, Namiarkowa)
1. ostatni wtorek miesiąca w godz. 17.00 – 18.00
w Fili Ośrodka Kultury w Będzinie Grodźcu przy ul. Słowackiego 2
e-mail: gubala.jadwiga@radny.bedzin.pl
Jerzy Jagieła (Syberka)
- Pierwsza środa miesiąca w godz. 17.00 – 18.00 w Szkole Podstawowej nr 11 przy ul. Broniewskiego 12.
- Druga środa miesiąca w godz. 17.00 – 18.00 w Miejskim Zespole Szkół nr 2 przy ul. Rewolucjonistów 18.
e-mail: jagiela.jerzy@radny.bedzin.pl