WYKAZ DYŻURÓW RADNYCH

Okręg nr 1  - SYBERKA, MAŁOBĄDZ

  • Brodziński Sławomir  
    SP 11 ul. Broniewskiego 12 pierwszy czwartek miesiąca godz. 16.00-17.00
    SP 1 ul. Szkolna 3 drugi czwartek miesiąca godz. 16.00-17.00
    MZS 2 ul. Rewolucjonistów 18 trzeci czwartek miesiąca godz. 16.00-17.00
  • Dudek Leszek
    codziennie w godzinach wieczornych pod numerem tel. 501-708- 450; 267-35-14
  • Dudyńska Bogumiła
    MZS 2 ul. Rewolucjonistów 18 pierwszy czwartek miesiąca godz. 17.00-18.00
    MZS 2 ul. Rewolucjonistów 18 drugi czwartek miesiąca godz. 17.00-18.00
    SP 11 ul. Broniewskiego 12 trzeci czwartek miesiąca godz. 17.00-18.00
  • Herpel Janusz  
    SP 11 ul. Broniewskiego 12 pierwszy poniedziałek miesiąca godz. 16.00-17.00
  • Jagieła Jerzy  
    SP 11 ul. Broniewskiego 12 pierwsza środa miesiąca godz. 16.00
  • Polaszek Robert  
    Sączewskiego 13/24 pierwszy wtorek miesiąca godz. 14.00-16.00
  • Wacławik Wiesław 
    SP 1 ul. Szkolna 3 pierwszy czwartek miesiąca godz. 15.00-16.00
    MZS 2 ul. Rewolucjonistów 18 drugi czwartek miesiąca godz. 15.30-16.30
    Małachowskiego 29 (II piętro) trzeci czwartek miesiąca godz. 15.00-16.00

Okręg nr 2 - ŚRÓDMIEŚCIE, WARPIE

  • Czerwiński Piotr
    Administracja Targowiska Miejskiego ul. Jasna ostatni czwartek miesiąca godz. 16.00-17.00
  • Dąbrowska -Trzcionka Maria
    Małachowskiego 29 (I piętro) pierwszy i trzeci wtorek miesiąca godz. 14.00-16.00
  • Koczur Anna  
    Przedszkole Miejskie  Nr 9 ul. Krasickiego 6 każdy piątek godz. 15.00-16.00
  • Pietrzyk Marian 
    SP 8 ul. Orla 4 pierwszy wtorek miesiąca godz.17.00
  • Szydło Waldemar  
    Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna, pierwszy wtorek miesiąca godz. 16.00-17.00
  • Wacławczyk Tomasz
    Przedszkole Miejskie nr 10 ul. Kielecka (Warpie) pierwszy poniedziałek miesiąca godz. 15.00-16.00

Okręg nr 3 - ZAMKOWE, KSAWERA

  • Bełdowski Jerzy
    SP 4 ul. Stalickiego 1 każdy wtorek godz. 15.00
    MZS 1 ul. Wolności 4 pierwszy wtorek miesiąca godz.16.30
  • Lazar Marcin  
    MZS 1  ul. Wolności 4 ostatni wtorek miesiąca godz. 16.30 -18.00
    Spółka Mieszkaniowa "Paryż" ul. Siemońska (Ksawera) pierwszy wtorek miesiąca godz. 16.30-18.00

  • Miarka Grzegorz
    MZS 1  ul. Wolności 4 ostatni wtorek miesiąca godz. 16.30 -18.00
  • Podgórska Joanna
    MZS 1  ul. Wolności 4 ostatni wtorek miesiąca godz. 16.30 -18.00
  • Staroń Grażyna  
    MZS 1 ul. Wolności 4 (Zamkowe) pierwsza środa miesiąca godz. 18.30-19.30

Okręg nr 4 - GRODZIEC, ŁAGISZA

  • Juszczyk Robert 
    Strażnica OSP Łagisza ul. Pokoju 44 pierwszy poniedziałek miesiąca godz. 17.00-18.00
  • Kiewlicz Małgorzata  
    Ośrodek Kultury w Grodźcu środa godz. 17.00-18.00
  • Seremak Sławomir
    SP 6 ul. Konopnickiej 13 (Grodziec) pierwszy czwartek miesiąca godz. 16.30-18.00
    MZS 4 ul. Jedności 32 (Łagisza) drugi czwartek miesiąca godz. 16.30-18.00
    MZS 3 ul. Kołłątaja 63 (Grodziec) trzeci czwartek miesiąca godz. 16.30-18.00
  • Strózik Marek
    MZS 3 ul. Kołłątaja 63 pierwszy wtorek miesiąca godz. 16.00-17.00
    Dom Działkowca Grodziec ul. Konopnickiej 32 pierwsza środa miesiąca godz.16.00-17.00
    Przedszkole 15 ul. Barlickiego 75 pierwszy czwartek miesiąca godz. 15.30-16.30
  • Wieczorek Marek 
    Budynek Straży Pożarnej w Łagiszy pierwszy poniedziałek miesiąca godz. 17.00-18.00
    Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna ul. Piłsudskiego 39 drugi wtorek miesiąca godz. 17.00-18.00

Powrót

Załączniki

  • Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Dyżury Radnych
Podmiot udostępniający informację:Urząd Miejski w Będzinie
Informację opublikował:Aleksandra Bartosz
Data publikacji:08.01.2007 13:28
Wytworzył lub odpowiada za treść:Waldemar Szydło
Data na dokumencie:Brak
Informację aktualizował:Michał Wiśniewski
Data aktualizacji:02.12.2009 11:12