wersja do wydruku Piotr Witelus 07.01.2020 13:28

Ogłoszenie wyników konkursu pn. "Świadczenie indywidualnych konsultacji osobom z problemem nadużywania alkoholu, uzależnionym od alkoholu, ryzykownie spożywającym alkohol i pijącym szkodliwie"

Będzin, dnia 7 stycznia 2020

WPSiDG.8141.11.8.2019

OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU

na podstawie art. 14 ust. 1 w związku z art. 2 pkt 3 i 4 art. 13 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2015 roku o zdrowiu publicznym Prezydent Miasta Będzina podaje do publicznej wiadomości, iż na konkurs z zakresu zdrowia publicznego pn. "Świadczenie indywidualnych konsultacji osobom z problemem nadużywania alkoholu, uzależnionym od alkoholu, ryzykowanie spożywającym alkohol i pijącym szkodliwie, w tym diagnozowanie pod kątem uzależnienia od alkoholu oraz świadczenie indywidualnych konsultacji dla członków rodzin z problemem alkoholowym" wpłynęły dwie oferty:

1.Centrum Terapii Psychologicznej i uzależnień ViMedica Będzin ul. Piłsudskiego 61

Oferta została oceniona przez komisję konkursową uzyskując 42 punkty z 75 możliwych

2.SN ZOZ "MARVIT" Katarzyna Staroń - Marszycka

Oferta została oceniona przez komisję konkursową uzyskując 69 punkty z 75 możliwych

Realizatorem zadania pn. "Świadczenie indywidualnych konsultacji osobom z problemem nadużywania alkoholu, uzależnionym od alkoholu, ryzykownie spożywającym alkohol i pijącym szkodliwie, w tym diagnozowanie pod kątem uzależnienia od alkoholu oraz świadczenie indywidualnych konsultacji dla członków rodzin z problemem alkoholowym" będzie SN ZOZ "MARVIT" Katarzyna Staroń - Marszycka.

Przyznana kwota środków finansowych na realizację zadania to 88 782,75 zł

Powrót

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Ogłoszenie wyników konkursu pn. "Świadczenie indywidualnych konsultacji osobom z problemem nadużywania alkoholu, uzależnionym od alkoholu, ryzykownie spożywającym alkohol i pijącym szkodliwie"
Podmiot udostępniający informację:Urząd Miejski w Będzinie
Informację opublikował:Piotr Witelus
Informację wytworzył:
Data na dokumencie:07.01.2020
Data publikacji:07.01.2020 13:28

Rejestr zmian dokumentu

pokaż