Gimnazjum Nr 1 w Będzinie - informacje podstawowe

 

GIMNAZJUM NR 1 IM. JANA DORMANA W BĘDZINIE

 

 Siedziba

 42-500 Będzin
ul. Sportowa 1

www.gim1bedzin.pl

 tel.   48 32 267 72 58
 e-mail

 g1@gim1bedzin.pl
 

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP -
/G01Bedzin/SkrytkaESP

 Dyrektor  Małgorzata Wójcik
   

 

USYTUOWANIE SZKOŁY:

 

Szkoła znajduje się w centrum miasta. W pobliżu będzińskiego zamku i Pałacu Mieroszewskich. Dogodne położenie szkoły umożliwia dobrą komunikację z innymi dzielnicami Będzina i sąsiednimi miastami.

 

Liczba oddziałów: 4

Liczba uczniów: 99

Liczba nauczycieli pełnozatrudnionych: 11

Liczba sal lekcyjnych: 14

 

BAZA DYDAKTYCZNA:

 

  • sala gimnastyczna

  • biblioteka z czytelnią wyposażoną w centrum multimedialne

  • pracownia komputerowa (15 stanowisk komputerowych) - stałe łącze internetowe

  • pracownie: fizyczna, chemiczna, biologiczna, geograficzna, historyczna, matematyczna, polonistyczne, językowe

  • świetlica

  • szkoła posiada podjazd przystosowany dla osób niepełnosprawnych

 

SZKOŁA ZAPEWNIA:

 

  • wzorową opiekę pedagoga szkolnego

  • opiekę pielęgniarki szkolnej

  • naukę dwóch języków obcych: języka angielskiego i języka niemieckiego

  • bogatą ofertę zajęć pozalekcyjnych

  • dla uczniów szczególnie zdolnych - udział w kołach zainteresowań, indywidualne zajęcia organizowane przez nauczycieli - przygotowanie do olimpiad i konkursów

  • dla uczniów z trudnościami - udział w zespołach dydaktyczno-wyrównawczych oraz w konsultacjach indywidualnych z nauczycielami

  • pomoc uczniom z rodzin dysfunkcyjnych poprzez udział w zajęciach grup socjoterapeutycznych

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

 

  • koło językowe – język niemiecki

  • koło muzyczne

  • koło historyczne

  • zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze ze wszystkich przedmiotów

  • Szkolny Klub Sportowy (koszykówka, siatkówka, piłka nożna, aerobik, cheerleaderki)

 

KONKURSY ORGANIZOWANE PRZEZ SZKOŁĘ:

 

  • Zagłębiowski Międzyszkolny Festiwal Piosenki

 

PROJEKTY REALIZOWANE W SZKOLE:

 

  • „Szkoła bez przemocy”

  • „Zachowaj trzeźwy umysł”

  • „Trzymaj formę”

  • „Młodzi głosują”

 

TRADYCYJNE IMPREZY:

 

  • Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

  • Dzień Edukacji Narodowej

  • Narodowe Święto Niepodległości

  • Wigilie klasowe oraz Jasełka

  • Walentynki

  • Dzień Patrona Szkoły

  • Dzień Kobiet

  • Dzień Wiosny

  • Dni Ziemi

  • Rocznica uchwalenia Konstytucji 3-go Maja

  • Festyn z okazji Dnia Dziecka - impreza środowiskowa

  • Komers dla klas III

  • Uroczyste zakończenie roku szkolnego

 

SZKOŁA ORGANIZUJE DLA MŁODZIEŻY:

 

  • wycieczki turystyczno - rekreacyjne

  • cykliczne wyjazdy do instytucji kultury "Wieczory teatralne"

  • liczne wycieczki przedmiotowe (np. Planetarium, biblioteki językowe, zakłady przemysłowe), a także wycieczki programowe np. do Oświęcimia

  • wycieczki zagraniczne dla uczniów

Szkoła włącza się w akcje charytatywne organizowane przez fundacje: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Serce, Zdążyć z pomocą, Wiosna itp..

 

DYSKOTEKI :

 

  • z okazji Dnia Chłopca

  • karnawałowa

 

WSPÓŁPRACA Z INNYMI INSTYTUCJAMI :

 

  • Wydział Oświaty Urzędu Miejskiego

  • Wydział Kształtowania Środowiska Urzędu Miejskiego

  • Starostwo Powiatowe

  • Ośrodek Kultury

  • Uniwersytet Śląski

  • Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna

  • Wojewódzka Biblioteka Pedagogiczna

  • Państwowa Szkoła Muzyczna

  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

  • Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

  • Międzyszkolny Ośrodek Sportowy

  • Ośrodek Sportu i Rekreacji

  • Muzeum Zagłębia

  • PTTK

  • Parafia Św. Trójcy

  • Powiatowa Komenda Policji oraz Straż Miejska

  • Sąd Rodzinny

  • Centrum Edukacji Obywatelskiej

  • Nadleśnictwo Siewierz

  • Teatr Dzieci Zagłębia

  • Teatr Zagłębia

  • Fundacja Jana Dormana

  • Kino „Nowość”

  • Kino „Helios”

 

NAJWIĘKSZE SUKCESY UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY:

 

Międzynarodowe

 

  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „KANGUR MATEMATYCZNY”.

  • Bardzo dobre wyniki oraz wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie „KANGUR MATEMATYCZNY”.

 

Ogólnopolskie

 

  • I miejsce oraz wyróżnienie w Konkursie Plastycznym na Logo Ogniska Pracy Pozaszkolnej nr 1 w Sosnowcu.

  • I miejsce w XIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Pejzaże Osobliwe”
    im. prof. Jana Świderskiego.

  • II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Manga Factory” zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Tychach.

  • I miejsce indywidualnie oraz drużynowo w III Ogólnopolskim Turnieju Scrabble „Urodziny Alfreda” organizowanym przez Gimnazjum nr 1 im. Jana Dormana
    w Będzinie.

  • III i VI miejsce w III Ogólnopolskim Konkursie Literatury Fantasy „Źródła Marzeń – Sources of Dreams”.

  • I miejsce w VII Ogólnopolskim Turnieju Scrabble o Puchar Dyrektora Gimnazjum Niepublicznego nr 12 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Lotników Amerykańskich
    w Warszawie.

  • III miejsce oraz wyróżnienie w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Anioł XXI wieku”

  • Najlepszy Junior w XII Mistrzostwach Doliny Karpia w Scrabble Graboszyce.

  • Laureaci V stopnia w „Olimpiadzie Wiedzy Archimedes. Plus Matematyka. Plus” organizowanej przez Amermedia Sp. z o.o.

  • I miejsce drużynowo oraz najlepszy rowerzysta w kategorii szkoły gimnazjalne

w Ogólnopolskim Turnieju –Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym.

  • wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim dla uczniów szkół podstawowych
    i gimnazjów „MAŁY OKR 2016” .

  • Finalista I i II etapu XVI Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego „Skrzydlaty Eksperyment Ziemi”

  • Laureat I stopnia z wyróżnieniem (zdobycie maksymalnej liczby 100 punktów)

w 20 edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus. Matematyka Plus.

  • Laureat nagrody w Międzywojewódzkim konkursie literackim

„Opowieści zaBOOKowane”.

  • I miejsce w XIX Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki „Cmok – Song”.

  • I, II, III miejsce oraz wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Twórczość ze szkolnej ławy”.

  • Główna nagroda w konkursie „My, Wolontariusze” zorganizowanym w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2011.

  • III miejsce w kategorii: plastyka w XV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Młodych Artystów Nieprofesjonalnych.

  • Wyróżnienie w konkursie pt.: „Energia na zielono”.

  • Bardzo dobry wynik oraz wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym GEO-PLANETA.

  • I miejsce oraz wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym TĘCZA.

  • III miejsce w finale regionalnym w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Geologiczno-Środowiskowej „Przez ocean czasu…”.

  • Finalistka VI Edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Młodzi Przeciwko Patologiom Społecznym”.

  • I miejsce w kategorii malarstwo w X Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literacko-Plastycznego SŁOWO MATKA I OJCIEC.

  • Laureat 5, 9 miejsca oraz wyróżnienia z geografii w Ogólnopolskim konkursie ALBUS.

  • III miejsce w kategorii wiekowej 14-15 lat w III Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Filmowej i Musicalowej „FIM”.

  • Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Eko-Planeta”.

 

Wojewódzkie

 

  • I miejsce w Wojewódzkim Konkursie w Galerii Malarstwa Polskiego „Jan Matejko
    i Bohaterowie Jego Dzieł”.

  • II miejsce w I Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji
    św. Jana Pawła II w kategorii szkoły gimnazjalne w Częstochowie.

  • III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Zdrowiu „Depresja NIEpresja” kategoria plakat, organizowanym przez II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej.

  • wyróżnienia w III edycji Konkursu dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa mazowieckiego „LipDub – naszą szkołę widzi świat” zorganizowany przez Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego.

  • I miejsce oraz wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Artystycznym „Sztuka cenniejsza niż złoto” organizowanym przez V LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kanclerza Jana Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej.

  • III miejsce w Półfinale Wojewódzkiej Gimnazjady w Siatkówce Plażowej Dziewcząt
    w Dąbrowie Górniczej.

  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego.

  • Laureat i finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki.

  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii.

  • Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii .

  • Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Wiedzy o społeczeństwie.

  • III miejsce w Konkursie fotograficznym „Jestem stąd”.

  • IV miejsce w V edycji Wojewódzkiego konkursu – Edukacja regionalna w szkole „Proszę Was, pozostańcie wierni temu dziedzictwu”.

  • I miejsce i wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Artystycznym „Sztuka cenniejsza niż złoto”.

  • I miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych w III Wojewódzkim Turnieju „Gram i Kulturalnie Kibicuje”.

  • I miejsce w zawodach piłki nożnej w kategorii Szkół Gimnazjalnych.

  • I miejsce w XII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim.

  • Laureatka Wojewódzkiego Konkursu fotograficznego „Familijna przygoda z książką”.

  • I miejsce w Masowych Biegach Przełajowych o Paterę „POLSKA – DZIENNIK ZACHODNI” i ŚLĄSKIEGO TKKF w kategorii Szkół Gimnazjalnych.

  • III miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Piłka Ręczna – Dziewcząt.

  • I miejsce w II Wojewódzkim turnieju dla szkół z klasami mundurowymi „Gram i kulturalnie kibicuję”.

  • I miejsce w 13 edycji Wojewódzkiego Konkursu Grafiki Komputerowej dla gimnazjalistów „Myszkuj, surfuj, twórz”.

  • III miejsce w XIV finale regionalnym (woj. śląskie i opolskie) ogólnopolskiego konkursu wiedzy geologiczno-środowiskowej „Drapieżne oblicza Ziemi”.

 

Regionalne

 

  • wyróżnienie oraz III miejsce w XXI Zagłębiowskim Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki w Będzinie.

  • I miejsce w X Regionalnym Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej im. Św. Jana Pawła II organizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 12 w Sosnowcu.

  • I miejsce w Regionalnym Turnieju Scrabble systemem belgijskim organizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 11 w Sosnowcu.

  • III miejsce w Konkursie Regionalnym „Kompozycja przestrzenna w edytorze grafiki – TZN Szkołą Sukcesu!” Organizowanym przez Techniczne Zakłady Naukowe w Dąbrowie Górniczej.

  • III miejsce w III Regionalnym Konkursie Plastycznym „Hiszpańskie inspiracje” organizowanym przez II Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej.

  • II miejsce oraz wyróżnienie w VII Zagłębiowskim Konkursie Recytatorskim „motyw miasta w poezji i prozie” zorganizowanym przez II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej pod patronatem Dyrektora Delegatury Kuratorium Oświaty w Sosnowcu i Prezydenta Miasta Dąbrowy Górniczej.

  • II miejsce w XI Regionalnych Mistrzostwach Jaworzna w Scrabble.

  • udział w XI Mistrzostwach Jaworzna w Scrable organizowanych przez MCKiS w Jaworznie- Klub „Podłęże” oraz Urząd Miasta Jaworzna, Polska Federacja Scrabble w Warszawie.

  • III miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie w Piłce Siatkowej Dziewcząt w Dąbrowie Górniczej.

  • II miejsce w Rejonowym Turniej Badmintona Dziewcząt.

  • Wyróżnienie w Konkursie Recytatorskim „Wypłyń na głębię”.

  • I miejsce oraz wyróżnienie w konkursie Kompozycja przestrzenna w edytorze grafiki.

  • II miejsce w IX Regionalnym Turnieju Scrabble dla uczniów Gimnazjum.

  • I i II miejsce w IX Regionalnym Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej im. Św. Jana Pawła II.

  • II miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie „Co kraj to obyczaj. Ruszaj z nami do Hiszpanii”.

  • II miejsce w I Diecezjalnym Konkursie „Śladami Patronów Diecezji Sosnowieckiej”.

  • I miejsce w Konkursie „Jesienne Ogrody Literackie”.

  • I miejsce w Konkursie Geograficznym „Poznaj Swój Kraj”.

  • I miejsce w Konkursie Recytatorskim „Być Świętym”.

  • III miejsce w Siatkówce Plażowej Dziewcząt.

  • III miejsce w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej – Badminton Dziewcząt.

  • III miejsce w kategorii muzycznej w XII Konkursie Twórczości Muzycznej

i Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Kolęda i Kartka Bożonarodzeniowa”.

  • I miejsce w kategorii plastycznej w X Konkursie Twórczości Muzycznej

i Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Kolęda i Kartka Bożonarodzeniowa”.

  • II i III miejsce w Konkursie recytatorskim „Wyspian na językach”.

  • I miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie „Co kraj to obyczaj. Ruszaj z nami do Hiszpanii”.

  • Wyróżnienie w VIII edycji konkursu „Rok obrzędowy w Zagłębiu Dąbrowskim – Od narodzin do osiemnastych urodzin”.

  • I miejsce w Gimnazjadzie - Zawody Rejonowe piłka ręczna dziewcząt.

  • II miejsce w III Zagłębiowskim Rajdzie Rowerowym na Orientację zorganizowanym

z okazji Światowego Dnia Zdrowia 2012 .

  • I miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Gimnazjada w Zawodach Rejonowych

w piłce siatkowej plażowej w kategorii chłopców.

  • III miejsce w I Zagłębiowskim Konkursie Wiedzy GEOMATI.

  • II i III miejsce w XVII Zagłębiowskim Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki.

  • III miejsce i wyróżnienia w Międzyszkolnym Konkursie „Turystyczna mapa Polski”.
     

Powiatowe
 

  • II i III miejsce w Konkursie Fotograficznym „Nasz Powiat – Nasza Duma”.

  • I miejsce w Powiatowym Konkursie „Liga Matematyków” organizowanym przez Miejski Zespół Szkół nr 4 w Będzinie.

  • II miejsce w kategorii j. niemiecki i j. angielski w VII Powiatowym Obcojęzycznym Konkursie Literackim zorganizowanym przez II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Będzinie.

  • wyróżnienie w Konkursie plastycznym „Małe Formy Przestrzenne – zimowe inspiracje” organizowanym przez Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Będzinie.

  • III miejsce w Konkursie plastycznym „Wspomnienia z wakacji” organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach.

  • II miejsce w Powiatowym Turnieju Siatkówki Dziewcząt organizowanym przez Szkolny Związek Sportowy w Będzinie.

  • II miejsce w Powiatowym Turnieju Badmintona Dziewcząt organizowanym przez Szkolny Związek Sportowy w Będzinie.

  • I miejsce w Powiatowym Turnieju Siatkówki Plażowej Dziewcząt organizowanym przez szkolny Związek Sportowy w Będzinie.

  • III miejsce w IV Powiatowych Konfrontacjach Gimnazjalistów GIGANCI 2016.

  • II miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt.

  • III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców.

  • I, II i III miejsce w Powiatowych Zawodach Lekkoatletycznych.

  • I i II miejsce w Konkursie fotograficznym „Piękne są nasze barwy”.

  • II miejsce w XVII Edycji Powiatowego Konkursu Ekologicznego Moja Ziemia-Czysty Świat.

  • I, II i III miejsce w V Powiatowym Obcojęzycznym Konkursie Literackim.

  • III miejsce w V Konkursie języka angielskiego i niemieckiego „Gimnazjalny Poliglota”.

  • I miejsce w Powiatowym Konkursie Przyrodniczym „Jesteśmy cząstką przyrody”.

  • I miejsce w XIII Powiatowym Konkursie Języków Obcych, kat. język angielski.

  • II, III miejsce oraz wyróżnienie w V Powiatowym Obcojęzycznym Konkursie Literackim, kat. język angielski.

  • I i III miejsce w Powiatowym Turnieju Badmintona Dziewcząt.

  • I miejsce w Powiatowym Turnieju Siatkówki Plażowej Dziewcząt.

  • III miejsce w Powiatowym Turnieju Siatkówki Dziewcząt.

  • IV miejsce Powiatowym Turnieju Szachowym Dziewcząt.

  • I i II miejsce w kategorii szkoły gimnazjalne w II Zagłębiowskim Konkursie Recytatorskim „Odczytywanie Miłosza z pasją: moje miejsce na ziemi” .

  • I, II i III miejsce w kategorii recytacja w jęz. angielskim w Powiatowym Konkursie „Miłosz – inspiracje” .

  • I miejsce drużynowo w Quizie Wiedzy o Gruzji i Serbii w ramach MIĘDZYNARODOWEGO PROJEKTU AIESEC „ENTER YOUR FUTURE”.

  • I miejsce drużynowo w konkursie „Polskie smaki” jako GLOBAL VILLAGE FOOD SHOW w ramach MIĘDZYNARODOWEGO PROJEKTU AIESEC „ENTER YOUR FUTURE”.

  • I miejsce w Mikołajkowym Konkursie Językowym dla Gimnazjalistów.

  • I i II miejsce w Powiatowym Konkursie Literackim „Posłuchajcie mojej opowieści wigilijnej” .

  • I miejsce i wyróżnienie w konkursie recytatorskim „BŁĘKITNA WSTĘGA”.

  • I, II miejsce i wyróżnienie w kategorii język angielski oraz I, III miejsce w kategorii język niemiecki w III Powiatowym Obcojęzycznym Konkursie.

  • III miejsce z języka niemieckiego w kategorii szkół gimnazjalnych w XI Powiatowym Konkursie Języków Obcych.

  • I miejsce w II konkursie z języka angielskiego i niemieckiego „Gimnazjalny Poliglota”.

  • II miejsce w II Powiatowych Konfrontacjach Gimnazjalistów GIGANCI 2012.

  • I miejsce w VIII Powiatowym Konkursie Fotograficznym pod hasłem „Drzewo

w kadrze”.

  • Wyróżnienie w I Powiatowym Konkursie „Booktalking, czyli gawęda o książce…”.

  • I, III miejsce oraz wyróżnienie w Konkursie fotograficznym „Zawód moich marzeń”.

  • I, II miejsce w kategorii plastyka w II Powiatowym Konkursie „Będzin – inspiracje”.

  • II miejsce oraz wyróżnienie w XII Powiatowym Konkursie Języków Obcych.

  • I i III miejsce w Konkursie plastycznym „Piękne są nasze barwy ojczyste”.

  • I miejsce w Konkursie Ekologicznym MOJA ZIEMIA – CZYSTY ŚWIAT .

 

Dodatkowo bardzo liczne sukcesy miejskie

 

  • IV miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Jesteśmy Cząstką Przyrody” organizowanym przez Miejski Zespół Szkół nr 3 w Będzinie.

  • III miejsce dla grupy teatralnej „Nasza Jedyna” za spektakl „Męczeństwo Piotra Oheya” w X Szkolnym Spotkaniu z Melpomeną organizowanym przez Ośrodek Kultury w Będzinie.

  • Wyróżnienie oraz II miejsce w VII Miejskim Konkursie „W adidasach po Volkswagena” w Dąbrowie Górniczej.

  • II i III miejsce w Miejskim Konkursie Recytatorskim „Mały OKR 2017”.

  • III miejsce w Międzyszkolnym konkursie „Loguś” organizowanym przez Miejski Zespół Szkół nr 3 w Będzinie.

  • III miejsce w Konkursie fotograficznym „Niedziela na dzielnicy” pod patronatem Prezydenta Miasta Będzina.

  • wyróżnienie w Konkursie wiedzy „Na to liczę, że zaskoczysz mnie Sienkiewiczem” zorganizowanym w I edycji cyklu „Artyści i ich dzieła” przez Wydział Oświaty Urzędu Miejskiego w Będzinie i MPBP w Będzinie przy współpracy z G3 w Będzinie i Stowarzyszeniem Filary Kultury.

  • IV miejsce w Miejskim Turnieju Koszykówki Dziewcząt organizowanym przez Szkolny Związek Sportowy w Będzinie.

  • I miejsce w Miejskim Turnieju Siatkówki Dziewcząt organizowanym przez Szkolny Związek Sportowy w Będzinie.

  • I miejsce w Miejskim Turnieju Siatkówki Plażowej Dziewcząt organizowanym przez Szkolny Związek Sportowy w Będzinie.

  • I miejsce w Miejskim Turnieju Badmintona Dziewcząt.

 

2008/2009 – 7 uczniów otrzymało nagrodę Prezydenta Miasta Będzina

2009/2010 – 5 uczniów otrzymało nagrodę Prezydenta Miasta Będzina

2010/2011 – 5 uczniów otrzymało nagrodę Prezydenta Miasta Będzina

2011/2012 – 8 uczniów otrzymało nagrodę Prezydenta Miasta Będzina

2012/2013 – 2 uczniów otrzymało nagrodę Prezydenta Miasta Będzina

2013/2014 – 3 uczniów otrzymało nagrodę Prezydenta Miasta Będzina

2014/2015 – 2 uczniów otrzymało nagrodę Prezydenta Miasta Będzina

2016/2017 – 3 uczniów otrzymało nagrodę Prezydenta Miasta Będzina

2017/2018 - 5 uczniów otrzymało nagrodę Prezydenta Miasta Będzina

 

LOSY ABSOLWENTÓW:

Większość uczniów naszego gimnazjum kontynuuje naukę w liceach ogólnokształcących, liceach profilowanych oraz technikach.

 

KADRA PEDAGOGICZNA:

 

  • Wszyscy nauczyciele posiadają pełne kwalifikacje zawodowe

  • 18 nauczycieli posiada stopień nauczyciela dyplomowanego

  • 1 nauczyciel posiada stopień nauczyciela mianowanego

  • 1 nauczyciel posiada stopień nauczyciela stażysty

  • 3 posiada uprawnienia egzaminatorów OKE

  • 1 nauczyciel jest ekspertem do spraw awansu zawodowego

  • 8 nauczycieli posiada uprawnienia do nauczania dwóch przedmiotów

 

Wszyscy nauczyciele pracują w zespołach przedmiotowych i wychowawczych

 

OSIĄGNIĘCIA NAUCZYCIELI:

 

2008/2009 – 2 nauczycieli otrzymało nagrodę Prezydenta Miasta Będzina

2009/2010 – 2 nauczycieli otrzymało nagrodę Prezydenta Miasta Będzina

2010/2011 – 2 nauczycieli otrzymało nagrodę Prezydenta Miasta Będzina

2011/2012 – 2 nauczycieli otrzymało nagrodę Prezydenta Miasta Będzina

2012/2013 – 2 nauczycieli otrzymało nagrodę Prezydenta Miasta Będzina

2013/2014 – 1 nauczyciel otrzymał nagrodę Prezydenta Miasta Będzina

2014/2015 – 1 nauczyciel otrzymał nagrodę Prezydenta Miasta Będzina

2015/2016 – 2 nauczycieli otrzymało nagrodę Prezydenta Miasta Będzina

2016/2017- 1 nauczyciel otrzymał nagrodę Prezydenta Miasta Będzina

 

Powrót

Załączniki

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Gimnazjum Nr 1 w Będzinie - informacje podstawowe
Podmiot udostępniający informację:Urząd Miejski w Będzinie
Informację opublikował:Michał Karoń
Informację wytworzył:
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:29.10.2012 10:40

Rejestr zmian dokumentu

pokaż
25.09.2018 12:05 Edycja dokumentu (Michał Karoń)
25.09.2018 12:03 Edycja dokumentu (Michał Karoń)
25.09.2018 11:59 Edycja dokumentu (Michał Karoń)
25.09.2018 11:56 Edycja dokumentu (Michał Karoń)
11.09.2017 10:53 Edycja dokumentu (Michał Karoń)
11.09.2017 10:52 Edycja dokumentu (Michał Karoń)
11.09.2017 10:49 Edycja dokumentu (Michał Karoń)
28.02.2017 12:51 Edycja dokumentu (Michał Karoń)
28.02.2017 12:51 Dodano załącznik "Statut Gimnazjum Nr 1"
(Michał Karoń)
28.02.2017 12:51 Usunięto załącznik Statut Gimnazjum Nr 1
(Michał Karoń)
15.02.2017 13:03 Edycja dokumentu (Michał Karoń)
15.02.2017 13:03 Usunięto załącznik Statut Gimnazjum Nr 1
(Michał Karoń)
15.02.2017 13:03 Dodano załącznik "Statut Gimnazjum Nr 1"
(Michał Karoń)
09.02.2017 09:48 Edycja dokumentu (Michał Karoń)
09.02.2017 09:48 Usunięto załącznik Statut Gimnazjum Nr 1
(Michał Karoń)
09.02.2017 09:48 Dodano załącznik " Statut Gimnazjum Nr 1"
(Michał Karoń)
09.01.2017 15:41 Edycja dokumentu (Michał Karoń)
09.01.2017 15:16 Edycja dokumentu (Michał Karoń)
09.01.2017 14:59 Edycja dokumentu (Michał Karoń)
09.01.2017 14:57 Edycja dokumentu (Michał Karoń)
09.01.2017 14:47 Edycja dokumentu (Michał Karoń)
09.01.2017 14:45 Edycja dokumentu (Michał Karoń)
16.11.2015 14:28 Edycja dokumentu (Michał Karoń)
16.11.2015 14:28 Dodano załącznik "Statut Gimnazjum Nr 1 "
(Michał Karoń)
16.11.2015 14:27 Usunięto załącznik Statut Gimnazjum Nr 1
(Michał Karoń)
29.09.2015 13:04 Edycja dokumentu (Michał Karoń)
29.09.2015 13:03 Dodano załącznik "Statut Gimnazjum Nr 1"
(Michał Karoń)
29.09.2015 13:03 Usunięto załącznik Statut Gimnazjum Nr 1.pdf
(Michał Karoń)
29.09.2015 13:03 Usunięto załącznik Statut Gimnazjum Nr 1.doc
(Michał Karoń)
29.09.2015 13:02 Edycja dokumentu (Michał Karoń)
29.09.2015 13:01 Edycja dokumentu (Michał Karoń)
29.09.2015 12:58 Edycja dokumentu (Michał Karoń)
05.05.2015 10:54 Edycja dokumentu (Michał Karoń)
20.08.2014 13:51 Edycja dokumentu (Michał Karoń)
13.09.2013 12:19 Edycja dokumentu (Michał Karoń)
07.02.2013 12:51 Edycja dokumentu (Michał Karoń)
07.02.2013 12:51 Dodano załącznik "Statut Gimnazjum Nr 1.pdf"
(Michał Karoń)
07.02.2013 12:51 Dodano załącznik "Statut Gimnazjum Nr 1.doc"
(Michał Karoń)
07.02.2013 12:49 Usunięto załącznik Statut Gimnazjum Nr 1
(Michał Karoń)
07.02.2013 12:25 Edycja dokumentu (Michał Karoń)
07.02.2013 12:24 Dodano załącznik "Statut Gimnazjum Nr 1"
(Michał Karoń)
07.02.2013 12:24 Usunięto załącznik Statut Gimnazjum Nr 1
(Michał Karoń)
04.12.2012 14:43 Edycja dokumentu (Michał Karoń)
04.12.2012 14:42 Dodano załącznik "Statut Gimnazjum Nr 1 "
(Michał Karoń)
04.12.2012 14:42 Usunięto załącznik Statut Gimnazjum Nr 1
(Michał Karoń)
31.10.2012 11:43 Edycja dokumentu (Michał Karoń)
31.10.2012 11:39 Dodano załącznik "Statut Gimnazjum Nr 1"
(Michał Karoń)
29.10.2012 11:00 Edycja dokumentu (Michał Karoń)
29.10.2012 10:56 Edycja dokumentu (Michał Karoń)
29.10.2012 10:55 Edycja dokumentu (Michał Karoń)
29.10.2012 10:52 Edycja dokumentu (Michał Karoń)
29.10.2012 10:41 Edycja dokumentu (Michał Karoń)