Gimnazjum nr 1 w Będzinie - informacje podstawowe
GIMNAZJUM nr 1 IM. JANA DORMANA W BĘDZINIE
Siedziba |
42-500 Będzin |
tel. | 48 32 267 72 58 |
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP - |
|
Dyrektor | Małgorzata Wójcik |
USYTUOWANIE SZKOŁY:
Szkoła znajduje się w centrum miasta. W pobliżu będzińskiego zamku i Pałacu Mieroszewskich. Dogodne położenie szkoły umożliwia dobrą komunikację z innymi dzielnicami Będzina i sąsiednimi miastami.
Liczba oddziałów: 4
Liczba uczniów: 99
Liczba nauczycieli pełnozatrudnionych: 11
Liczba sal lekcyjnych: 14
BAZA DYDAKTYCZNA:
-
sala gimnastyczna
-
biblioteka z czytelnią wyposażoną w centrum multimedialne
-
pracownia komputerowa (15 stanowisk komputerowych) - stałe łącze internetowe
-
pracownie: fizyczna, chemiczna, biologiczna, geograficzna, historyczna, matematyczna, polonistyczne, językowe
-
świetlica
-
szkoła posiada podjazd przystosowany dla osób niepełnosprawnych
SZKOŁA ZAPEWNIA:
-
wzorową opiekę pedagoga szkolnego
-
opiekę pielęgniarki szkolnej
-
naukę dwóch języków obcych: języka angielskiego i języka niemieckiego
-
bogatą ofertę zajęć pozalekcyjnych
-
dla uczniów szczególnie zdolnych - udział w kołach zainteresowań, indywidualne zajęcia organizowane przez nauczycieli - przygotowanie do olimpiad i konkursów
-
dla uczniów z trudnościami - udział w zespołach dydaktyczno-wyrównawczych oraz w konsultacjach indywidualnych z nauczycielami
-
pomoc uczniom z rodzin dysfunkcyjnych poprzez udział w zajęciach grup socjoterapeutycznych
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
-
koło językowe – język niemiecki
-
koło muzyczne
-
koło historyczne
-
zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze ze wszystkich przedmiotów
-
Szkolny Klub Sportowy (koszykówka, siatkówka, piłka nożna, aerobik, cheerleaderki)
KONKURSY ORGANIZOWANE PRZEZ SZKOŁĘ:
-
Zagłębiowski Międzyszkolny Festiwal Piosenki
PROJEKTY REALIZOWANE W SZKOLE:
-
„Szkoła bez przemocy”
-
„Zachowaj trzeźwy umysł”
-
„Trzymaj formę”
-
„Młodzi głosują”
TRADYCYJNE IMPREZY:
-
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego
-
Dzień Edukacji Narodowej
-
Narodowe Święto Niepodległości
-
Wigilie klasowe oraz Jasełka
-
Walentynki
-
Dzień Patrona Szkoły
-
Dzień Kobiet
-
Dzień Wiosny
-
Dni Ziemi
-
Rocznica uchwalenia Konstytucji 3-go Maja
-
Festyn z okazji Dnia Dziecka - impreza środowiskowa
-
Komers dla klas III
-
Uroczyste zakończenie roku szkolnego
SZKOŁA ORGANIZUJE DLA MŁODZIEŻY:
-
wycieczki turystyczno - rekreacyjne
-
cykliczne wyjazdy do instytucji kultury "Wieczory teatralne"
-
liczne wycieczki przedmiotowe (np. Planetarium, biblioteki językowe, zakłady przemysłowe), a także wycieczki programowe np. do Oświęcimia
-
wycieczki zagraniczne dla uczniów
Szkoła włącza się w akcje charytatywne organizowane przez fundacje: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Serce, Zdążyć z pomocą, Wiosna itp..
DYSKOTEKI :
-
z okazji Dnia Chłopca
-
karnawałowa
WSPÓŁPRACA Z INNYMI INSTYTUCJAMI :
-
Wydział Oświaty Urzędu Miejskiego
-
Wydział Kształtowania Środowiska Urzędu Miejskiego
-
Starostwo Powiatowe
-
Ośrodek Kultury
-
Uniwersytet Śląski
-
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna
-
Wojewódzka Biblioteka Pedagogiczna
-
Państwowa Szkoła Muzyczna
-
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
-
Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
-
Międzyszkolny Ośrodek Sportowy
-
Ośrodek Sportu i Rekreacji
-
Muzeum Zagłębia
-
PTTK
-
Parafia Św. Trójcy
-
Powiatowa Komenda Policji oraz Straż Miejska
-
Sąd Rodzinny
-
Centrum Edukacji Obywatelskiej
-
Nadleśnictwo Siewierz
-
Teatr Dzieci Zagłębia
-
Teatr Zagłębia
-
Fundacja Jana Dormana
-
Kino „Nowość”
-
Kino „Helios”
NAJWIĘKSZE SUKCESY UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY:
Międzynarodowe
-
Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „KANGUR MATEMATYCZNY”.
-
Bardzo dobre wyniki oraz wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie „KANGUR MATEMATYCZNY”.
Ogólnopolskie
-
I miejsce oraz wyróżnienie w Konkursie Plastycznym na Logo Ogniska Pracy Pozaszkolnej nr 1 w Sosnowcu.
-
I miejsce w XIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Pejzaże Osobliwe”
im. prof. Jana Świderskiego. -
II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Manga Factory” zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Tychach.
-
I miejsce indywidualnie oraz drużynowo w III Ogólnopolskim Turnieju Scrabble „Urodziny Alfreda” organizowanym przez Gimnazjum nr 1 im. Jana Dormana
w Będzinie. -
III i VI miejsce w III Ogólnopolskim Konkursie Literatury Fantasy „Źródła Marzeń – Sources of Dreams”.
-
I miejsce w VII Ogólnopolskim Turnieju Scrabble o Puchar Dyrektora Gimnazjum Niepublicznego nr 12 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Lotników Amerykańskich
w Warszawie. -
III miejsce oraz wyróżnienie w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Anioł XXI wieku”
-
Najlepszy Junior w XII Mistrzostwach Doliny Karpia w Scrabble Graboszyce.
-
Laureaci V stopnia w „Olimpiadzie Wiedzy Archimedes. Plus Matematyka. Plus” organizowanej przez Amermedia Sp. z o.o.
-
I miejsce drużynowo oraz najlepszy rowerzysta w kategorii szkoły gimnazjalne
w Ogólnopolskim Turnieju –Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym.
-
wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim dla uczniów szkół podstawowych
i gimnazjów „MAŁY OKR 2016” . -
Finalista I i II etapu XVI Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego „Skrzydlaty Eksperyment Ziemi”
-
Laureat I stopnia z wyróżnieniem (zdobycie maksymalnej liczby 100 punktów)
w 20 edycji Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus. Matematyka Plus.
-
Laureat nagrody w Międzywojewódzkim konkursie literackim
„Opowieści zaBOOKowane”.
-
I miejsce w XIX Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki „Cmok – Song”.
-
I, II, III miejsce oraz wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Twórczość ze szkolnej ławy”.
-
Główna nagroda w konkursie „My, Wolontariusze” zorganizowanym w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2011.
-
III miejsce w kategorii: plastyka w XV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Młodych Artystów Nieprofesjonalnych.
-
Wyróżnienie w konkursie pt.: „Energia na zielono”.
-
Bardzo dobry wynik oraz wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym GEO-PLANETA.
-
I miejsce oraz wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym TĘCZA.
-
III miejsce w finale regionalnym w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Geologiczno-Środowiskowej „Przez ocean czasu…”.
-
Finalistka VI Edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Młodzi Przeciwko Patologiom Społecznym”.
-
I miejsce w kategorii malarstwo w X Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literacko-Plastycznego SŁOWO MATKA I OJCIEC.
-
Laureat 5, 9 miejsca oraz wyróżnienia z geografii w Ogólnopolskim konkursie ALBUS.
-
III miejsce w kategorii wiekowej 14-15 lat w III Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Filmowej i Musicalowej „FIM”.
-
Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Eko-Planeta”.
Wojewódzkie
-
I miejsce w Wojewódzkim Konkursie w Galerii Malarstwa Polskiego „Jan Matejko
i Bohaterowie Jego Dzieł”. -
II miejsce w I Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji
św. Jana Pawła II w kategorii szkoły gimnazjalne w Częstochowie. -
III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Zdrowiu „Depresja NIEpresja” kategoria plakat, organizowanym przez II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej.
-
wyróżnienia w III edycji Konkursu dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa mazowieckiego „LipDub – naszą szkołę widzi świat” zorganizowany przez Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego.
-
I miejsce oraz wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Artystycznym „Sztuka cenniejsza niż złoto” organizowanym przez V LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kanclerza Jana Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej.
-
III miejsce w Półfinale Wojewódzkiej Gimnazjady w Siatkówce Plażowej Dziewcząt
w Dąbrowie Górniczej. -
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego.
-
Laureat i finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki.
-
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii.
-
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii .
-
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Wiedzy o społeczeństwie.
-
III miejsce w Konkursie fotograficznym „Jestem stąd”.
-
IV miejsce w V edycji Wojewódzkiego konkursu – Edukacja regionalna w szkole „Proszę Was, pozostańcie wierni temu dziedzictwu”.
-
I miejsce i wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Artystycznym „Sztuka cenniejsza niż złoto”.
-
I miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych w III Wojewódzkim Turnieju „Gram i Kulturalnie Kibicuje”.
-
I miejsce w zawodach piłki nożnej w kategorii Szkół Gimnazjalnych.
-
I miejsce w XII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim.
-
Laureatka Wojewódzkiego Konkursu fotograficznego „Familijna przygoda z książką”.
-
I miejsce w Masowych Biegach Przełajowych o Paterę „POLSKA – DZIENNIK ZACHODNI” i ŚLĄSKIEGO TKKF w kategorii Szkół Gimnazjalnych.
-
III miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Piłka Ręczna – Dziewcząt.
-
I miejsce w II Wojewódzkim turnieju dla szkół z klasami mundurowymi „Gram i kulturalnie kibicuję”.
-
I miejsce w 13 edycji Wojewódzkiego Konkursu Grafiki Komputerowej dla gimnazjalistów „Myszkuj, surfuj, twórz”.
-
III miejsce w XIV finale regionalnym (woj. śląskie i opolskie) ogólnopolskiego konkursu wiedzy geologiczno-środowiskowej „Drapieżne oblicza Ziemi”.
Regionalne
-
wyróżnienie oraz III miejsce w XXI Zagłębiowskim Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki w Będzinie.
-
I miejsce w X Regionalnym Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej im. Św. Jana Pawła II organizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 12 w Sosnowcu.
-
I miejsce w Regionalnym Turnieju Scrabble systemem belgijskim organizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 11 w Sosnowcu.
-
III miejsce w Konkursie Regionalnym „Kompozycja przestrzenna w edytorze grafiki – TZN Szkołą Sukcesu!” Organizowanym przez Techniczne Zakłady Naukowe w Dąbrowie Górniczej.
-
III miejsce w III Regionalnym Konkursie Plastycznym „Hiszpańskie inspiracje” organizowanym przez II Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej.
-
II miejsce oraz wyróżnienie w VII Zagłębiowskim Konkursie Recytatorskim „motyw miasta w poezji i prozie” zorganizowanym przez II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej pod patronatem Dyrektora Delegatury Kuratorium Oświaty w Sosnowcu i Prezydenta Miasta Dąbrowy Górniczej.
-
II miejsce w XI Regionalnych Mistrzostwach Jaworzna w Scrabble.
-
udział w XI Mistrzostwach Jaworzna w Scrable organizowanych przez MCKiS w Jaworznie- Klub „Podłęże” oraz Urząd Miasta Jaworzna, Polska Federacja Scrabble w Warszawie.
-
III miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie w Piłce Siatkowej Dziewcząt w Dąbrowie Górniczej.
-
II miejsce w Rejonowym Turniej Badmintona Dziewcząt.
-
Wyróżnienie w Konkursie Recytatorskim „Wypłyń na głębię”.
-
I miejsce oraz wyróżnienie w konkursie Kompozycja przestrzenna w edytorze grafiki.
-
II miejsce w IX Regionalnym Turnieju Scrabble dla uczniów Gimnazjum.
-
I i II miejsce w IX Regionalnym Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej im. Św. Jana Pawła II.
-
II miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie „Co kraj to obyczaj. Ruszaj z nami do Hiszpanii”.
-
II miejsce w I Diecezjalnym Konkursie „Śladami Patronów Diecezji Sosnowieckiej”.
-
I miejsce w Konkursie „Jesienne Ogrody Literackie”.
-
I miejsce w Konkursie Geograficznym „Poznaj Swój Kraj”.
-
I miejsce w Konkursie Recytatorskim „Być Świętym”.
-
III miejsce w Siatkówce Plażowej Dziewcząt.
-
III miejsce w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej – Badminton Dziewcząt.
-
III miejsce w kategorii muzycznej w XII Konkursie Twórczości Muzycznej
i Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Kolęda i Kartka Bożonarodzeniowa”.
-
I miejsce w kategorii plastycznej w X Konkursie Twórczości Muzycznej
i Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Kolęda i Kartka Bożonarodzeniowa”.
-
II i III miejsce w Konkursie recytatorskim „Wyspian na językach”.
-
I miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie „Co kraj to obyczaj. Ruszaj z nami do Hiszpanii”.
-
Wyróżnienie w VIII edycji konkursu „Rok obrzędowy w Zagłębiu Dąbrowskim – Od narodzin do osiemnastych urodzin”.
-
I miejsce w Gimnazjadzie - Zawody Rejonowe piłka ręczna dziewcząt.
-
II miejsce w III Zagłębiowskim Rajdzie Rowerowym na Orientację zorganizowanym
z okazji Światowego Dnia Zdrowia 2012 .
-
I miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Gimnazjada w Zawodach Rejonowych
w piłce siatkowej plażowej w kategorii chłopców.
-
III miejsce w I Zagłębiowskim Konkursie Wiedzy GEOMATI.
-
II i III miejsce w XVII Zagłębiowskim Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki.
-
III miejsce i wyróżnienia w Międzyszkolnym Konkursie „Turystyczna mapa Polski”.
Powiatowe
-
II i III miejsce w Konkursie Fotograficznym „Nasz Powiat – Nasza Duma”.
-
I miejsce w Powiatowym Konkursie „Liga Matematyków” organizowanym przez Miejski Zespół Szkół nr 4 w Będzinie.
-
II miejsce w kategorii j. niemiecki i j. angielski w VII Powiatowym Obcojęzycznym Konkursie Literackim zorganizowanym przez II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Będzinie.
-
wyróżnienie w Konkursie plastycznym „Małe Formy Przestrzenne – zimowe inspiracje” organizowanym przez Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Będzinie.
-
III miejsce w Konkursie plastycznym „Wspomnienia z wakacji” organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach.
-
II miejsce w Powiatowym Turnieju Siatkówki Dziewcząt organizowanym przez Szkolny Związek Sportowy w Będzinie.
-
II miejsce w Powiatowym Turnieju Badmintona Dziewcząt organizowanym przez Szkolny Związek Sportowy w Będzinie.
-
I miejsce w Powiatowym Turnieju Siatkówki Plażowej Dziewcząt organizowanym przez szkolny Związek Sportowy w Będzinie.
-
III miejsce w IV Powiatowych Konfrontacjach Gimnazjalistów GIGANCI 2016.
-
II miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt.
-
III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców.
-
I, II i III miejsce w Powiatowych Zawodach Lekkoatletycznych.
-
I i II miejsce w Konkursie fotograficznym „Piękne są nasze barwy”.
-
II miejsce w XVII Edycji Powiatowego Konkursu Ekologicznego Moja Ziemia-Czysty Świat.
-
I, II i III miejsce w V Powiatowym Obcojęzycznym Konkursie Literackim.
-
III miejsce w V Konkursie języka angielskiego i niemieckiego „Gimnazjalny Poliglota”.
-
I miejsce w Powiatowym Konkursie Przyrodniczym „Jesteśmy cząstką przyrody”.
-
I miejsce w XIII Powiatowym Konkursie Języków Obcych, kat. język angielski.
-
II, III miejsce oraz wyróżnienie w V Powiatowym Obcojęzycznym Konkursie Literackim, kat. język angielski.
-
I i III miejsce w Powiatowym Turnieju Badmintona Dziewcząt.
-
I miejsce w Powiatowym Turnieju Siatkówki Plażowej Dziewcząt.
-
III miejsce w Powiatowym Turnieju Siatkówki Dziewcząt.
-
IV miejsce Powiatowym Turnieju Szachowym Dziewcząt.
-
I i II miejsce w kategorii szkoły gimnazjalne w II Zagłębiowskim Konkursie Recytatorskim „Odczytywanie Miłosza z pasją: moje miejsce na ziemi” .
-
I, II i III miejsce w kategorii recytacja w jęz. angielskim w Powiatowym Konkursie „Miłosz – inspiracje” .
-
I miejsce drużynowo w Quizie Wiedzy o Gruzji i Serbii w ramach MIĘDZYNARODOWEGO PROJEKTU AIESEC „ENTER YOUR FUTURE”.
-
I miejsce drużynowo w konkursie „Polskie smaki” jako GLOBAL VILLAGE FOOD SHOW w ramach MIĘDZYNARODOWEGO PROJEKTU AIESEC „ENTER YOUR FUTURE”.
-
I miejsce w Mikołajkowym Konkursie Językowym dla Gimnazjalistów.
-
I i II miejsce w Powiatowym Konkursie Literackim „Posłuchajcie mojej opowieści wigilijnej” .
-
I miejsce i wyróżnienie w konkursie recytatorskim „BŁĘKITNA WSTĘGA”.
-
I, II miejsce i wyróżnienie w kategorii język angielski oraz I, III miejsce w kategorii język niemiecki w III Powiatowym Obcojęzycznym Konkursie.
-
III miejsce z języka niemieckiego w kategorii szkół gimnazjalnych w XI Powiatowym Konkursie Języków Obcych.
-
I miejsce w II konkursie z języka angielskiego i niemieckiego „Gimnazjalny Poliglota”.
-
II miejsce w II Powiatowych Konfrontacjach Gimnazjalistów GIGANCI 2012.
-
I miejsce w VIII Powiatowym Konkursie Fotograficznym pod hasłem „Drzewo
w kadrze”.
-
Wyróżnienie w I Powiatowym Konkursie „Booktalking, czyli gawęda o książce…”.
-
I, III miejsce oraz wyróżnienie w Konkursie fotograficznym „Zawód moich marzeń”.
-
I, II miejsce w kategorii plastyka w II Powiatowym Konkursie „Będzin – inspiracje”.
-
II miejsce oraz wyróżnienie w XII Powiatowym Konkursie Języków Obcych.
-
I i III miejsce w Konkursie plastycznym „Piękne są nasze barwy ojczyste”.
-
I miejsce w Konkursie Ekologicznym MOJA ZIEMIA – CZYSTY ŚWIAT .
Dodatkowo bardzo liczne sukcesy miejskie
-
IV miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Jesteśmy Cząstką Przyrody” organizowanym przez Miejski Zespół Szkół nr 3 w Będzinie.
-
III miejsce dla grupy teatralnej „Nasza Jedyna” za spektakl „Męczeństwo Piotra Oheya” w X Szkolnym Spotkaniu z Melpomeną organizowanym przez Ośrodek Kultury w Będzinie.
-
Wyróżnienie oraz II miejsce w VII Miejskim Konkursie „W adidasach po Volkswagena” w Dąbrowie Górniczej.
-
II i III miejsce w Miejskim Konkursie Recytatorskim „Mały OKR 2017”.
-
III miejsce w Międzyszkolnym konkursie „Loguś” organizowanym przez Miejski Zespół Szkół nr 3 w Będzinie.
-
III miejsce w Konkursie fotograficznym „Niedziela na dzielnicy” pod patronatem Prezydenta Miasta Będzina.
-
wyróżnienie w Konkursie wiedzy „Na to liczę, że zaskoczysz mnie Sienkiewiczem” zorganizowanym w I edycji cyklu „Artyści i ich dzieła” przez Wydział Oświaty Urzędu Miejskiego w Będzinie i MPBP w Będzinie przy współpracy z G3 w Będzinie i Stowarzyszeniem Filary Kultury.
-
IV miejsce w Miejskim Turnieju Koszykówki Dziewcząt organizowanym przez Szkolny Związek Sportowy w Będzinie.
-
I miejsce w Miejskim Turnieju Siatkówki Dziewcząt organizowanym przez Szkolny Związek Sportowy w Będzinie.
-
I miejsce w Miejskim Turnieju Siatkówki Plażowej Dziewcząt organizowanym przez Szkolny Związek Sportowy w Będzinie.
-
I miejsce w Miejskim Turnieju Badmintona Dziewcząt.
2008/2009 – 7 uczniów otrzymało nagrodę Prezydenta Miasta Będzina
2009/2010 – 5 uczniów otrzymało nagrodę Prezydenta Miasta Będzina
2010/2011 – 5 uczniów otrzymało nagrodę Prezydenta Miasta Będzina
2011/2012 – 8 uczniów otrzymało nagrodę Prezydenta Miasta Będzina
2012/2013 – 2 uczniów otrzymało nagrodę Prezydenta Miasta Będzina
2013/2014 – 3 uczniów otrzymało nagrodę Prezydenta Miasta Będzina
2014/2015 – 2 uczniów otrzymało nagrodę Prezydenta Miasta Będzina
2016/2017 – 3 uczniów otrzymało nagrodę Prezydenta Miasta Będzina
2017/2018 - 5 uczniów otrzymało nagrodę Prezydenta Miasta Będzina
LOSY ABSOLWENTÓW:
Większość uczniów naszego gimnazjum kontynuuje naukę w liceach ogólnokształcących, liceach profilowanych oraz technikach.
KADRA PEDAGOGICZNA:
-
Wszyscy nauczyciele posiadają pełne kwalifikacje zawodowe
-
18 nauczycieli posiada stopień nauczyciela dyplomowanego
-
1 nauczyciel posiada stopień nauczyciela mianowanego
-
1 nauczyciel posiada stopień nauczyciela stażysty
-
3 posiada uprawnienia egzaminatorów OKE
-
1 nauczyciel jest ekspertem do spraw awansu zawodowego
-
8 nauczycieli posiada uprawnienia do nauczania dwóch przedmiotów
Wszyscy nauczyciele pracują w zespołach przedmiotowych i wychowawczych
OSIĄGNIĘCIA NAUCZYCIELI:
2008/2009 – 2 nauczycieli otrzymało nagrodę Prezydenta Miasta Będzina
2009/2010 – 2 nauczycieli otrzymało nagrodę Prezydenta Miasta Będzina
2010/2011 – 2 nauczycieli otrzymało nagrodę Prezydenta Miasta Będzina
2011/2012 – 2 nauczycieli otrzymało nagrodę Prezydenta Miasta Będzina
2012/2013 – 2 nauczycieli otrzymało nagrodę Prezydenta Miasta Będzina
2013/2014 – 1 nauczyciel otrzymał nagrodę Prezydenta Miasta Będzina
2014/2015 – 1 nauczyciel otrzymał nagrodę Prezydenta Miasta Będzina
2015/2016 – 2 nauczycieli otrzymało nagrodę Prezydenta Miasta Będzina
2016/2017- 1 nauczyciel otrzymał nagrodę Prezydenta Miasta Będzina
Rejestr zmian dokumentu
31.10.2018 12:19 | Edycja dokumentu (Michał Karoń) |
---|---|
25.09.2018 12:05 | Edycja dokumentu (Michał Karoń) |
25.09.2018 12:03 | Edycja dokumentu (Michał Karoń) |
25.09.2018 11:59 | Edycja dokumentu (Michał Karoń) |
25.09.2018 11:56 | Edycja dokumentu (Michał Karoń) |
11.09.2017 10:53 | Edycja dokumentu (Michał Karoń) |
11.09.2017 10:52 | Edycja dokumentu (Michał Karoń) |
11.09.2017 10:49 | Edycja dokumentu (Michał Karoń) |
28.02.2017 12:51 | Edycja dokumentu (Michał Karoń) |
28.02.2017 12:51 | Dodano załącznik "Statut Gimnazjum Nr 1" (Michał Karoń) |
28.02.2017 12:51 | Usunięto załącznik Statut Gimnazjum Nr 1 (Michał Karoń) |
15.02.2017 13:03 | Edycja dokumentu (Michał Karoń) |
15.02.2017 13:03 | Usunięto załącznik Statut Gimnazjum Nr 1 (Michał Karoń) |
15.02.2017 13:03 | Dodano załącznik "Statut Gimnazjum Nr 1" (Michał Karoń) |
09.02.2017 09:48 | Edycja dokumentu (Michał Karoń) |
09.02.2017 09:48 | Usunięto załącznik Statut Gimnazjum Nr 1 (Michał Karoń) |
09.02.2017 09:48 | Dodano załącznik " Statut Gimnazjum Nr 1" (Michał Karoń) |
09.01.2017 15:41 | Edycja dokumentu (Michał Karoń) |
09.01.2017 15:16 | Edycja dokumentu (Michał Karoń) |
09.01.2017 14:59 | Edycja dokumentu (Michał Karoń) |
09.01.2017 14:57 | Edycja dokumentu (Michał Karoń) |
09.01.2017 14:47 | Edycja dokumentu (Michał Karoń) |
09.01.2017 14:45 | Edycja dokumentu (Michał Karoń) |
16.11.2015 14:28 | Edycja dokumentu (Michał Karoń) |
16.11.2015 14:28 | Dodano załącznik "Statut Gimnazjum Nr 1 " (Michał Karoń) |
16.11.2015 14:27 | Usunięto załącznik Statut Gimnazjum Nr 1 (Michał Karoń) |
29.09.2015 13:04 | Edycja dokumentu (Michał Karoń) |
29.09.2015 13:03 | Dodano załącznik "Statut Gimnazjum Nr 1" (Michał Karoń) |
29.09.2015 13:03 | Usunięto załącznik Statut Gimnazjum Nr 1.pdf (Michał Karoń) |
29.09.2015 13:03 | Usunięto załącznik Statut Gimnazjum Nr 1.doc (Michał Karoń) |
29.09.2015 13:02 | Edycja dokumentu (Michał Karoń) |
29.09.2015 13:01 | Edycja dokumentu (Michał Karoń) |
29.09.2015 12:58 | Edycja dokumentu (Michał Karoń) |
05.05.2015 10:54 | Edycja dokumentu (Michał Karoń) |
20.08.2014 13:51 | Edycja dokumentu (Michał Karoń) |
13.09.2013 12:19 | Edycja dokumentu (Michał Karoń) |
07.02.2013 12:51 | Edycja dokumentu (Michał Karoń) |
07.02.2013 12:51 | Dodano załącznik "Statut Gimnazjum Nr 1.pdf" (Michał Karoń) |
07.02.2013 12:51 | Dodano załącznik "Statut Gimnazjum Nr 1.doc" (Michał Karoń) |
07.02.2013 12:49 | Usunięto załącznik Statut Gimnazjum Nr 1 (Michał Karoń) |
07.02.2013 12:25 | Edycja dokumentu (Michał Karoń) |
07.02.2013 12:24 | Dodano załącznik "Statut Gimnazjum Nr 1" (Michał Karoń) |
07.02.2013 12:24 | Usunięto załącznik Statut Gimnazjum Nr 1 (Michał Karoń) |
04.12.2012 14:43 | Edycja dokumentu (Michał Karoń) |
04.12.2012 14:42 | Dodano załącznik "Statut Gimnazjum Nr 1 " (Michał Karoń) |
04.12.2012 14:42 | Usunięto załącznik Statut Gimnazjum Nr 1 (Michał Karoń) |
31.10.2012 11:43 | Edycja dokumentu (Michał Karoń) |
31.10.2012 11:39 | Dodano załącznik "Statut Gimnazjum Nr 1" (Michał Karoń) |
29.10.2012 11:00 | Edycja dokumentu (Michał Karoń) |
29.10.2012 10:56 | Edycja dokumentu (Michał Karoń) |
29.10.2012 10:55 | Edycja dokumentu (Michał Karoń) |
29.10.2012 10:52 | Edycja dokumentu (Michał Karoń) |
29.10.2012 10:41 | Edycja dokumentu (Michał Karoń) |