Bełdowskj Jerzy |
Szkoła Podstawowa Nr 4 |
każdy wtorek miesiąca |
od godz. 15.00 |
Brodziński Sławomir |
Szkoła Podstawowa Nr 1 |
pierwszy czwartek miesiąca |
godz. 16.00 — 17.00 |
Szkoła Podstawowa Nr 1 |
drugi czwartek miesiąca |
godz. 16.00 — 17.00 | |
MZS 2 |
trzeci czwartek miesiąca |
godz. 16.00 — 17.00 | |
Biuro Rady Miejskiej |
każdy poniedziałek |
godz. 16.00 — 18.00 | |
Bugajski Marek |
Dom Katolicki |
pierwszy czwartek miesiąca |
godz. 17.00 — 18.00 |
Przedszkole Nr 14 |
pierwsza środa miesiąca |
godz. 15.00 — 16.00 | |
Szkoła Podstawowa Nr 6 |
drugi czwartek miesiąca |
godz. 16.00 — 17.00 | |
MZS 4 (dawna SP 9 Łagisza) |
ostatni czwartek miesiąca |
godz. 17.00 — 18.00 | |
Czerwiński Piotr |
Administracja Targowiska Miejskiego ul. Jasna |
ostatni piątek miesiąca |
godz. 17.00 — 18.00
|
Siedziba Platformy Obywatelskiej ul. Sączewskiego 13/24 |
druga środa miesiąca
|
godz. 16.00 – 17.00 | |
Dąbrowska Maria |
Biuro Rady Miejskiej |
każdy wtorek i czwartek |
godz. 10.00 — 12.00 |
Siedziba SLD |
pierwszy wtorek miesiąca |
godz. 16.00 — 18.00 | |
Herpel Janusz |
Szkoła Podstawowa Nr 11 |
pierwszy wtorek miesiąca |
godz. 16.00 — 17.00 |
MDK ul. Powstańców Śl. |
drugi wtorek miesiąca |
godz. 16.00 — 17.00 | |
Koczur Anna |
Szkoła Podstawowa Nr 1 |
pierwszy czwartek miesiąca |
godz. 15.00 — 16.00 |
Biblioteka Pedagogiczna |
drugi czwartek miesiąca |
godz. 16.00 — 17.00 | |
Szkoła Podstawowa Nr 13 |
trzeci czwartek miesiąca |
godz. 15.00 — 16.00 | |
Szkoła Podstawowa Nr 11 |
czwarty czwartek miesiąca |
godz. 15.00 — 16.00 | |
Kisiel Marek |
|
|
|
Lisowski Kazimierz |
Szkoła Podstawowa Nr 11 |
pierwsza środa miesiąca |
godz. 16.00 — 17.00 |
Maciejewska Katarzyna |
Przedszkole (Warpie) |
pierwszy poniedziałek miesiąca |
godz. 15.00 — 16.00 |
Biblioteka Pedagogiczna |
drugi czwartek miesiąca |
godz. 16.00 — 17.00 | |
Marcinkiewicz Antoni |
MZS nr I |
pierwsza środa miesiąca |
godz. 18.00—20.00 |
Szkoła Podstawowa Nr 4 |
trzeci wtorek miesiąca |
godz. 16.00 — 17.30 | |
OSP |
trzeci wtorek miesiąca |
godz. 18.00 — 19.30 | |
Mentel Halina |
Szkoła Podstawowa Nr 3 |
pierwsza środa miesiąca |
godz. 17.00 — 18.00 |
Dom Katolicki |
pierwszy czwartek miesiąca |
godz. 17.00 — 18.00 | |
MZS 4 (dawna SP 9 Łagisza) |
ostatni czwartek miesiąca |
godz. 17.00 — 18.00 | |
Pietrzyk Marian |
Szkoła Podstawowa Nr 8 |
pierwszy wtorek miesiąca |
godz. 16.00 — 17.00 |
Pleszkun Sylwester |
Szkoła Podstawowa Nr 6 |
pierwszy wtorek miesiąca |
godz. 16.00 — 17.00 |
Przedszkole Bory |
trzeci wtorek miesiąca |
godz. 16.00 — 17.30 | |
OSP |
trzeci wtorek miesiąca |
godz. 18.00 — 19.30 | |
Rosiński Artur |
Biuro Poselskie |
każdy poniedziałek |
godz. 16.00 — 17.15 |
|
|
||
Staroń Grażyna |
MZS nr I |
pierwsza środa miesiąca |
godz. 18.00 —20.00 |
Stojek Grażyna |
Szkoła Podstawowa Nr 6 |
pierwszy wtorek miesiąca |
godz. 16.00 — 17.00 |
OSP |
trzeci wtorek miesiąca |
godz. 18.00 — 19.30 | |
Przedszkole nr 14 |
ostatni wtorek miesiąca |
godz. 15.00 — 16.00 | |
Strózik Marek |
Szkoła Podstawowa Nr 6 |
pierwszy wtorek miesiąca |
godz. 16.00 — 17.00 |
OSP |
trzeci wtorek miesiąca |
godz. 18.00 — 19.30 | |
Przedszkole nr 14 |
ostatni wtorek miesiąca |
godz. 15.00 — 16.00 | |
Szydło Waldemar |
Szkoła Podstawowa Nr 8 |
pierwszy wtorek miesiąca |
godz. 16.00 — 17.00 |
Ośrodek Kultury |
drugi wtorek miesiąca |
godz. 16.00 — 17.00 | |
Filia Szkoły Podstawowej Nr 4 |
trzeci wtorek miesiąca |
godz. 16.00 — 17.00 | |
Wacławczyk Tomasz |
ul. Św. Brata Alberta 38 |
pierwszy i trzeci czwartek miesiąca |
godz. 17.00 – 18.00 |
Ziętek Beata |
Przedszkole nr 13 |
pierwszy wtorek miesiąca |
godz. 16.00 — 17.00 |
MZS nr 2 |
drugi wtorek miesiąca |
godz. 16.00 — 17.00 | |
Zagórny Leszek |
MZS nr I |
pierwsza środa miesiąca |
godz. 18.00—20.00 |
Szkoła Podstawowa Nr 4 |
pierwszy wtorek miesiąca |
od godz. 15.30 |
Metryka dokumentu
ukryjRejestr zmian dokumentu
22.11.2006 09:06 | Edycja dokumentu (Aleksandra Bartosz) |
---|---|
22.11.2006 09:02 | Edycja dokumentu (Aleksandra Bartosz) |
11.09.2006 14:51 | Edycja dokumentu (Aleksandra Bartosz) |
17.03.2004 10:06 | Edycja dokumentu (Aleksandra Bartosz) |
25.06.2003 14:42 | Edycja dokumentu (Jacek Trześniewski) |
25.06.2003 11:03 | Edycja dokumentu (Jacek Trześniewski) |
25.06.2003 10:59 | Edycja dokumentu (Jacek Trześniewski) |
25.06.2003 10:55 | Edycja dokumentu (Jacek Trześniewski) |
25.06.2003 10:53 | Utworzenie dokumentu. (Jacek Trześniewski) |