WKB.271.1.2024                                                                                         Będzin, dnia 09.10.2024 r.

 

 

ZAPYTANIE OFERTOWE ZAMÓWIENIA
O WARTOŚCI PONIŻEJ 130 000 ZŁOTYCH

I. ZAMAWIAJĄCY: Miasto Będzin reprezentowane przez

Prezydenta Miasta Będzina

42 - 500 Będzin ul. 11 Listopada 20

REGON: 276257446 NIP: 625 24 30 128

 

Adres do korespondencji:

Wydział Księgowo - Budżetowy

Urząd Miejski w Będzinie

42-500 Będzin, ul. 11 Listopada 20

skarbnik@um.bedzin.pl


 

II. Przedmiot zamówienia – usługa – Bankowa obsługa budżetu Gminy Będzin i jej jednostek organizacyjnych na lata 2025-2028

66110000-4, 66113000-5

 

III. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA:

1. Przedmiotem zamówienia jest prowadzenie bankowej obsługi budżetu gminy Będzin i jej jednostek organizacyjnych wymienionych w załączniku nr 3 do niniejszego zapytania.

2. Zamawiający zastrzega sobie w ramach przedmiotu zamówienia prawo do zmiany liczby jednostek organizacyjnych lub ich nazw wskutek ewentualnych zmian organizacyjnych.

3. Zamawiający zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w okresie trwania umowy zmian dotyczących sposobu przekazywania danych pomiędzy systemem bankowym, a systemami finansowo – księgowymi w przypadku zmiany u Zamawiającego systemów finansowo – księgowych. Powyższe zmiany Wykonawca zobowiązany będzie uwzględnić w ramach prowadzonej obsługi bankowej, bez nakładania na Zamawiającego dodatkowych opłat i prowizji.

4. Przedmiot zamówienia stanowią:

- otwarcie, prowadzenie i zamykanie rachunków bankowych, w tym rachunków VAT
(w PLN i walutach obcych),

- realizowanie poleceń przelewów krajowych i zagranicznych,

- obsługę płatności masowych,

- wydawanie i obsługę kart płatniczych,

- świadczenie usługi bankowości elektronicznej,

- sporządzanie i przekazywanie wyciągów bankowych,

- świadczenie usługi wirtualnej konsolidacji sald wybranych rachunków bankowych,

- zainstalowanie oprogramowania do bankowości elektronicznej na stanowiskach wskazanych przez miasto i jego serwisowanie; w ramach elektronicznego systemu obsługi bankowej Wykonawca zapewni wdrożenie i szkolenie użytkowników systemu; przeszkolenie użytkowników systemu nastąpi według harmonogramu uzgodnionego między stronami w taki sposób, aby możliwe było wdrożenie systemu i jego sprawne funkcjonowanie od 01.01.2025 r. i poprzedzone będzie przekazaniem przez Wykonawcę drogą elektroniczną materiałów umożliwiających zapoznanie się
z działaniem systemu przed jego zainstalowaniem,

- zapewnienie bezpiecznej komunikacji w systemie bankowości elektronicznej,

- zapewnienie wsparcia merytorycznego i technicznego przez wyznaczonych doradców bankowych,

- umożliwienie korzystania z wrzutni nocnej,

- wystawianie zaświadczeń, opinii oraz innych dokumentów dotyczących współpracy,

- udzielenie kredytu w rachunku podstawowym budżetu miasta.

5. W celu wypełnienia dyspozycji zawartej w art. 34 ust. 3 ustawy o dochodach jednostek samorządu terytorialnego (Dz.u. 2024 poz. 356) Wykonawca otworzy rachunek do obsługi budżetu jednostki samorządu terytorialnego w terminie uzgodnionym z Zamawiającym.

 

Otwarcie i prowadzenie rachunków bankowych oraz realizowanie poleceń przelewów

1. Wykonawca zobowiązuje się do otwarcia i prowadzenia oraz zamykania rachunków bankowych złotowych i walutowych w terminach wskazanych przez Zamawiającego maksymalnie do 3 dni roboczych od dnia złożenia stosownego wniosku oraz wydawania potwierdzeń otwarcia
i prowadzenia rachunku. Składanie wniosków o otwarcie nowych rachunków bankowych może odbywać się za pośrednictwem bankowości elektronicznej.

2. Wykonawca zapewni realizację poleceń przelewów krajowych i zagranicznych w dniu złożenia dyspozycji. Wykonawca zrealizuje wyłącznie dyspozycje podpisane przez osoby upoważnione.
W przypadku awarii systemu bankowości elektronicznej Wykonawca zapewni bezpłatnie realizację przelewów niezbędnych do realizacji w tym dniu w formie papierowej.

3. Wykonawca zapewni realizację przelewów w czasie rzeczywistym między rachunkami Zamawiającego.

4. W przypadku realizowania poleceń przelewów zagranicznych, opłata ponoszona zarówno przez Bank Wykonawcy, jak i bank zagraniczny winna być wkalkulowana w miesięczną opłatę ryczałtową. Zamawiający nie może ponosić dodatkowych kosztów związanych z realizacją poleceń przelewów zagranicznych.

5. System bankowości elektronicznej musi zapewniać po każdym dokonaniu płatności dostęp do danych o przelewie (wszystkie informacje, jakie będą umieszczane na przelewie).

6. Wykonawca zapewni możliwość składania poleceń tworzenia rachunków lokat terminowych.

 

Zasady oprocentowania rachunków

1. Zamawiający wskaże rachunki bankowe, z których salda będą podlegały konsolidacji.

2. Proces konsolidacji środków musi odbywać się przy uwzględnieniu następujących zasad:

- w każdym dniu, w godzinie zamknięcia dnia w Banku, dokonywana będzie konsolidacja
z zadeklarowanych do usługi rachunków bankowych Zamawiającego; konsolidacja odbywać się będzie metodą „wirtualną”, tj. bez dokonywania rzeczywistego transferu środków dla wskazanych rachunków bankowych,

- w trakcie trwania umowy o obsługę bankową Zamawiający może dołączać lub wyłączać wybrane rachunki bankowe, których salda wymagać będą konsolidacji, a czynności te nie będą wymagać aneksowania umowy, a jedynie stosownego powiadomienia Wykonawcy o zmianie,

- w przypadku salda dodatniego środki zgromadzone na rachunku skonsolidowanym będą oprocentowane w oparciu o stopę WIBID ON pomnożoną przez współczynnik zaoferowany przez Wykonawcę; w przypadku gdy tak wyliczona stawka osiągnie wartość ujemną, oprocentowanie środków zgromadzonych na rachunkach bankowych wyniesie 0,00% i Wykonawca z tego tytułu nie będzie pobierał opłat,

- ujemne saldo na rachunku skonsolidowanym będzie oprocentowane według zmiennej stopy procentowej opartej na stawce WIBOR ON powiększonej o stałą marżę zaoferowaną przez Wykonawcę,

- odsetki będą dopisywane bądź pobierane z rachunku podstawowego gminy w ostatnim dniu każdego miesiąca, a wyliczane według faktycznej liczby dni, w stosunku do których odsetki te są należne bądź wymagalne.

3. Ostatniego dnia roboczego każdego miesiąca przekazywane będą do Zamawiającego raporty
z przeprowadzonej konsolidacji. Raporty prezentować będą sytuację występującą na koniec dnia tj. łączne saldo, oprocentowanie oraz naliczoną kwotę odsetek za dany dzień.

4. Środki zgromadzone na rachunkach wskazanych przez Zamawiającego nieobjęte konsolidacją będą podlegały oprocentowaniu w trakcie trwania umowy w następujący sposób:

- środki zgromadzone na pozostałych rachunkach złotowych podlegać będą oprocentowaniu ustalonemu w oparciu o stawkę WIBID ON pomnożoną przez współczynnik zaoferowany przez Wykonawcę; w przypadku gdy tak wyliczona stawka osiągnie wartość ujemną, oprocentowanie środków zgromadzonych na rachunkach złotowych wyniesie 0,00% i Wykonawca z tego tytułu nie będzie pobierał opłat,

- środki zgromadzone na rachunkach walutowych będą podlegać oprocentowaniu nie mniejszemu niż oprocentowanie jakie Wykonawca oferuje klientom korporacyjnym.

5. Zamawiający zastrzega sobie prawo lokowania wolnych środków w innych bankach niż Bank wyłoniony w niniejszym postępowaniu .

 

Wyciągi bankowe

1. Wykonawca zapewni wyciągi ze wszystkich rachunków bankowych za każdy dzień w formacie MT940 lub aktualnie obowiązującym oraz w formie pliku do wydruku PDF, przy czym elektroniczne wyciągi ze wszystkich rachunków bankowych Zamawiającego powinny generować się najpóźniej do godziny 8:00 dnia następnego, a w przypadku awarii elektronicznego systemu obsługi bankowej wymaga się sporządzenia przez Wykonawcę wyciągów bankowych w formie papierowej za każdy dzień dla wszystkich rachunków Zamawiającego. Dodatkowo Zamawiający wymaga dostarczenia pliku wyciągu w odpowiednim formacie w zakresie obsługi płatności masowych.

2. Sporządzony wyciąg bankowy powinien zawierać: numer rachunku, pełną nazwę rachunku, walutę rachunku, datę sporządzenia, numer kolejny wyciągu, pełną nazwę posiadacza rachunku, informacje o wpłatach i wypłatach, numer rachunku beneficjenta/zleceniodawcy i jego pełną nazwę i adres, tytuł płatności, kwotę, datę obciążenia rachunku wpłacającego, datę realizacji transakcji oraz informacje o walucie w jakiej dokonywana jest płatność, kursie jaki był zastosowany w przypadku transakcji walutowych, w tym płatności zagranicznych oraz informacje na temat wykorzystanego kredytu.

3. Dane o operacjach na rachunkach bankowych Zamawiającego udostępnione w obrębie wyciągów bankowych muszą zawierać wszystkie informacje niezbędne do przeprowadzenia księgowań zrealizowanych operacji, zgodnie z zasadami ewidencji księgowej obowiązującej jednostkę samorządu terytorialnego. Wyciągi bankowe muszą zawierać wszystkie informacje
o płatnościach, jakie zostały umieszczone przez płatnika w opisie płatności, sumę obrotów operacji dziennych, saldo początkowe, saldo końcowe, tytuł wpłaty, kwotę (zapisaną cyfrowo) i powinny być zgodne ze standardami rozliczeń międzybankowych. Numeracja stron wyciągu powinna zawierać numer kolejnej strony oraz ilość wszystkich stron wyciągu lub strony wyciągu powinny być kolejno numerowane, a ostatnia strona jednoznacznie identyfikowalna.

4. Wyciągi bankowe dotyczące rachunków sum depozytowych (wadia, kaucje, zabezpieczenie wykonania umów) oprócz danych, o których mowa w pkt 2 i 3 powinny zawierać także informację dotyczącą dokładnej godziny i minuty uznania rachunku. Zamawiający dopuszcza możliwość uzyskiwania informacji o dokładnej godzinie uznania rachunku za pośrednictwem dodatkowego raportu na wniosek Zamawiającego. Dodatkowy raport Zamawiający otrzyma najpóźniej następnego dnia roboczego po złożeniu wniosku.

5. Wykonawca zapewni możliwość drukowania pojedynczych transakcji uznaniowych
i obciążeniowych ze wszystkich rachunków bankowych oraz możliwość zapisu danych w formacie PDF.

6. Wykonawca ma obowiązek sporządzić i przesłać powiadomienie o saldach rachunków na koniec roku kalendarzowego jednostkom wymienionym w załączniku nr 3 do niniejszego zapytania.

 

 

 

 

Płatności masowe

1. Wykonawca zobowiązuje się do obsługi systemu płatności masowych. System płatności masowych obejmować będzie obsługę wpłat w Urzędzie Miejskim w Będzinie w zakresie:

- podatków,

- opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

2. Przez usługę systemu płatności masowych rozumie się usługę Wykonawcy polegającą na możliwości przyjmowania wpłat identyfikowanych przez odpowiedni, unikalny numer rachunku bankowego (jednoznacznie identyfikujący płatność i płatnika), zbierania wpłat oraz przekazania stosownej informacji syntetycznej i analitycznej Zamawiającemu w formie elektronicznej.

3. System płatności masowych musi być zintegrowany z obsługiwanym przez Urząd Miejski
w Będzinie systemem finansowo-księgowym.

4. Wdrożenie systemu płatności masowych musi nastąpić w takim czasie, aby system był gotowy do funkcjonowania od 01.01.2025 r.

 

Karty płatnicze

1. Na wniosek Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest wydać karty płatnicze oraz prowadzić ich obsługę przez okres obowiązywania umowy.

2. Z tytułu czynności związanych z wystawianiem kart oraz obsługą transakcji kartami Zamawiający nie będzie ponosił dodatkowych kosztów (koszty te winny być skalkulowane w miesięcznej opłacie ryczałtowej).

3. Karty umożliwią dokonywanie płatności, również za pośrednictwem stron internetowych, dokonywanie rezerwacji biletów lotniczych oraz miejsc hotelowych, w szczególności poza granicami kraju. Karty winny być akceptowane na całym świecie i wydane na okres co najmniej 36 miesięcy.

4. Wydatki każdej karty będą dokonywane do wysokości środków, jakie będą przez Zamawiającego przyznane w ramach zasilenia rachunku karty.

 

Kredyt w rachunku bieżącym

1. Wykonawca udzieli kredytu w rachunku bieżącym budżetu Miasta do wysokości określonej
w uchwałach Rady Miasta Będzina w sprawie uchwalenia budżetu Miasta, jednak do kwoty nie wyższej niż 20.000.000,00 PLN w każdym roku. Kredyt uruchamiany będzie na podstawie umowy podpisywanej corocznie (na rok budżetowy) przez upoważnione osoby w imieniu Zamawiającego. Za udzielenie kredytu w rachunku bieżącym Bank nie pobiera opłat i prowizji, a jedynym kosztem dla Zamawiającego będą odsetki od faktycznie wykorzystanej kwoty kredytu.

2. Kredyt w rachunku bieżącym budżetu Miasta zostanie przeznaczony na pokrycie występującego
w ciągu roku budżetowego przejściowego deficytu budżetu Miasta.

3. Oprocentowanie kredytu krótkoterminowego będzie opierało się o zmienną stopę procentową opartą na stawce WIBOR ON powiększonej o marżę zaoferowaną przez Wykonawcę.

4. Limit kredytu krótkoterminowego wynikający z umowy będzie w dyspozycji Zamawiającego przez cały okres obowiązywania umowy i będzie uruchamiany w dowolnej wysokości, bez wcześniejszej konieczności zawiadamiania o zamiarze jego uruchomienia, a Wykonawca nie będzie pobierał prowizji od postawionej do dyspozycji i niewykorzystanej kwoty kredytu.

5. Naliczanie i pobieranie odsetek od wykorzystanego kredytu będzie następowało ostatniego dnia każdego miesiąca, a odsetki będą pobrane z rachunku podstawowego budżetu miasta.

6. Każdy wpływ na rachunek podstawowy budżetu miasta będzie powodował zmniejszenie salda kredytu; zmniejszenie salda kredytu będzie również powodował wpływ środków uzyskanych wskutek konsolidacji rachunków.

7. Jako zabezpieczenie spłaty kredytu Zamawiający dopuszcza oświadczenie o poddaniu się egzekucji na podstawie art. 777 § 1 pkt 5 Kodeksu postępowania cywilnego.

8. W ramach zabezpieczenia spłaty kredytu nie dopuszcza się stosowania w umowie
o kredyt krótkoterminowy zapisów niezgodnych z treścią art. 264 ust. 5 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych.

 

Obsługa gotówkowa

1. Wykonawca umożliwi korzystanie z wrzutni nocnej znajdującej się w oddziale banku na terenie gminy Będzin na wskazane przez Zamawiającego rachunki bankowe, przy czym:

- możliwe będzie dokonywanie wpłat zarówno w banknotach jak i w bilonie,
w bezpiecznych kopertach dostarczanych przez Wykonawcę w ilości i terminie wskazanym przez Zamawiającego,

- środki wpłacane na wskazane przez Zamawiającego rachunki bankowe będą natychmiast po dokonaniu wpłaty udostępniane na rachunkach Zamawiającego.

Szacuje się, że średnia miesięczna ilość wpłat wyniesie 10 na kwotę ok. 10 000 zł, jednakże ze względu na specyfikę przedmiotu zamówienia Zamawiający nie jest w stanie określić dokładnych zdarzeń jakie mogą zaistnieć w trakcie realizacji umowy.

 

 

Doradca bankowy

1. Wykonawca zobowiązany jest wyznaczyć osoby pełniące funkcje doradców merytorycznych
i technicznych dla Zamawiającego, co najmniej w godzinach pracy Urzędu Miasta i jednostek organizacyjnych Miasta.

2. Wyznaczone osoby będą odpowiedzialne za bieżące kontakty operacyjne z Zamawiającym – obsługa, reklamacje, konsultacje i podejmowanie interwencji najpóźniej do 2 dni roboczych.

 

Wymagania dla systemu bankowości elektronicznej

1. Dostęp do banku realizowany za pomocą:

- aplikacji Web ze strony internetowej www banku,

- lub dedykowanej aplikacji udostępnianej przez bank (bez limitu stanowisk), instalowanej na komputerach Zamawiającego,

- aplikacje muszą prawidłowo działać w środowisku zamawiającego (stacje robocze zamawiającego pracują pod kontrolą systemów: min. Windows 10 Pro, wykorzystywane przeglądarki internetowe: min. Firefox 111 i wyższe, Chrome 111 i wyższe, dostęp do Internetu za pośrednictwem proxy serwera. System powinien być przystosowany do wyświetlania w rozdzielczości ekranu 1280x1024 lub wyższej,

- Wykonawca zapewni jednoczesne funkcjonowanie wszystkich stanowisk obsługi systemu elektronicznego w tym samym czasie.

2. Szyfrowanie transmisji:

a) transmisja szyfrowana algorytmem TLS 1.2 lub wyższym,

b) certyfikat SSL zapewnia poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną,

c) wszystkie operacje po zalogowaniu się do serwisów są automatycznie szyfrowane.

3. Uwierzytelnianie i autoryzacja użytkownika:

- numer identyfikacyjny (login), który nadawany jest przez bank oraz hasło dostępu, z możliwością zmiany przez użytkownika,

- wymagana dodatkowa autoryzacja za pomocą kodu przesłanego poprzez sms na powiązany
z użytkownikiem numer telefonu,

- wszystkie transakcje, które są wykonywane na danym koncie użytkownika, każdorazowo wymagają dodatkowego uwierzytelniania,

- wykrywanie czasu bezczynności po upływie którego system automatycznie zakończy sesję użytkownika.

4. Blokowanie dostępu do systemu:

- 5-krotne błędne uwierzytelnienie użytkownika podczas logowania do systemu powoduje zablokowanie możliwości logowania do usług systemu. Zablokowane w ten sposób konto można odblokować telefonicznie lub poprzez panel administracyjny w systemie bankowości elektronicznej,

- możliwość zablokowania dostępu do konta; zgłoszenia blokady lub samej blokady może dokonać jedynie osoba o uprawnieniach administratora,

- możliwość ograniczenia dostępu do systemu bankowości elektronicznej z wybranych adresów IP.

5. Zróżnicowany poziom uprawnień:

- jednostka organizacyjna przekazuje kartę wzorów podpisów oraz listę z wykazem osób uprawnionych do zatwierdzania transakcji i wykonywania operacji w systemie transakcyjnym
z określonym poziomem dostępu,

- poziomy dostępu:

  • wprowadzanie danych do przelewów

  • zatwierdzanie transakcji (wprowadzonych przelewów)

  • „administrator” - możliwość określania przez osobę z uprawnieniami administratora, kont na jakich użytkownik ma prawo wykonywać operacje: podglądu, wprowadzania danych, zatwierdzania,

- zatwierdzenie przelewu lub pakietu przelewów do realizacji wymaga potwierdzenia przez dwie osoby uprawnione do zatwierdzania transakcji.

6. Import danych do systemu:

- Bank udostępni interfejs umożliwiający import pakietów przelewów z systemu kadrowo- płacowego w postaci pliku tekstowego,

- Bank udostępni interfejs umożliwiający import listy kontrahentów do systemu z plików tekstowych,

- system musi zapewnić możliwość wczytania przelewów ze zbioru tekstowego wygenerowanego
z systemu finansowo- księgowego w formacie MULTICASH,

- system musi zapewnić możliwość wczytania przelewów ze zbioru tekstowego zgodnego ze standardem MT940.

7. Obsługa wprowadzania, przeglądania przelewów:

- wyszukiwanie kontrahentów po nazwie lub części nazwy firmy / nazwiska,

- wyszukiwanie kontrahentów po numerze konta,

- możliwość wprowadzenia i korzystania ze słownika kontrahentów,

- wyszukiwanie operacji po dacie wykonania operacji, kwocie oraz innych możliwych do wyodrębnienia kryteriów,

- możliwość ustawienia daty wykonania przelewu wprowadzanego do systemu z przyszłą datą płatności,

- możliwość edytowania przelewów wprowadzonych przed zatwierdzeniem,

- realizacja przelewów zatwierdzonych przed godziną 15:00 jeszcze w tym samym dniu roboczym,

- realizacja przelewów na rachunki Urzędów Skarbowych,

- brak limitu kwoty dla operacji przelewów,

- możliwość grupowania przelewów w „paczki” do podpisu, druga osoba musi mieć możliwość podglądu zawartości paczki przelewów przed zbiorczym podpisaniem,

- w okresie obowiązywania umowy Wykonawca zobowiązany jest zapewnić możliwość przeszukiwania on-line zbiorów danych z całego okresu objętego umową na obsługę bankową,

- możliwość wydruku pojedynczych transakcji uznaniowych i obciążeniowych ze wszystkich rachunków bankowych oraz możliwość zapisu danych w formacie PDF,

 

Koszty obsługi

- Wykonawca z tytułu prowadzonej obsługi bankowej Zamawiającego będzie pobierał miesięczną opłatę ryczałtową,

- miesięczna opłata ryczałtowa ponoszona przez Zamawiającego pokrywa koszty wszelkiego typu świadczeń i wymagań Zamawiającego wymienionych w niniejszym zapytaniu (za wyjątkiem kosztów odsetek od kredytu w rachunku podstawowym),

- wykonawca nie może naliczać innych opłat ani obciążać Zamawiającego innymi dodatkowymi kosztami bankowymi; wysokość miesięcznej opłaty ryczałtowej płaconej Wykonawcy przez Zamawiającego musi być zgodna ze złożoną ofertą i nie może zmienić się w czasie trwania umowy,

- zwiększenie lub zmniejszenie ilości operacji (w tym liczby przelewów na prowadzonych rachunkach bankowych), rachunków w PLN i walucie obcej, kart płatniczych, liczby osób korzystających
z instrumentów bankowości elektronicznej czy liczby jednostek organizacyjnych Zamawiającego nie wpływa na wysokość miesięcznej opłaty ryczałtowej przez cały okres realizacji umowy,

- wynagrodzenie z tytułu miesięcznej opłaty ryczałtowej pobierane będzie ostatniego dnia roboczego każdego miesiąca z rachunku wskazanego przez Zamawiającego,

- podpisanie umowy nastąpi w takim czasie, aby możliwa była realizacja działań wdrożeniowych oraz wymogów ustawowych opisanych w niniejszym zapytaniu ofertowym, w taki sposób, aby obsługa bankowa rozpoczęła się od dnia 01.01.2025 r. i nie nastąpiła przerwa w obsłudze bankowej pomiędzy zakończeniem tej obsługi sprawowanej na podstawie dotychczasowej umowy zawartej przez Zamawiającego i rozpoczęciem świadczenia usługi przez Wykonawcę wybranego w niniejszym postępowaniu, przy czym opłata ryczałtowa, o której mowa w niniejszym zapytaniu będzie pobierana w okresie faktycznej realizacji usługi tj. od 01.01.2025 r.

 

 

 

IV. TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA: od daty zawarcia umowy do 31.12.2028r., przy czym do dnia 01.01.2025 r. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania odpowiednich działań wdrożeniowych, a świadczenie usługi w postaci bankowej obsługi budżetu Gminy Będzin i jej jednostek organizacyjnych rozpocznie się z dniem 01.01.2025 r.

 

 

V. WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ OPIS SPOSOBU DOKONYWANIA OCENY SPEŁNIANIA TYCH WARUNKÓW

 

I. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na zasadach określonych w punkcie VI. niniejszego zapytania, oraz spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu.

II. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące:

1. uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to
z odrębnych przepisów: Zamawiający będzie rozpatrywał oferty Wykonawców, którzy posiadają zezwolenie do prowadzenia działalności bankowej na terenie Polski, a także realizacji usług objętych przedmiotem zamówienia zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Prawo bankowe (Tekst jedn. Dz.U. z 2023 r. poz. 2488), zwanej dalej „ustawą Prawo Bankowe”, a w przypadku określonym w art. 178 ust. 1 ustawy Prawo Bankowe inny dokument potwierdzający rozpoczęcie działalności przed dniem wejścia w życie ustawy, o której mowa w art. 193 ustawy Prawo Bankowe.

2. zdolności technicznej lub zawodowej: Zamawiający będzie rozpatrywał oferty Wykonawców, którzy w okresie ostatnich trzech lat od dnia w którym upływa termin składania ofert (a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie) przez okres co najmniej jednego roku wykonali lub wykonują w sposób należyty co najmniej trzy usługi polegające na prowadzeniu obsługi bankowej budżetu jednostki samorządu terytorialnego o budżecie rocznym nie mniejszym niż 300 000 000 zł każda.

 

Potwierdzenie spełniania warunków udziału w niniejszym postępowaniu, Zamawiający oceniał będzie na podstawie oświadczenia złożonego na formularzu ofertowym.

 

 

VI. WYKLUCZENIA

1.Zamawiający wykluczy z postępowania Wykonawców, wobec których zachodzą podstawy do 
wykluczenia o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych
rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego tj. Zamawiający wykluczy z postępowania:

1.1. Wykonawcę wymienionego w wykazach określonych w rozporządzeniu Rady (WE) nr 765/2006 z dnia 18 maja 2006 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z sytuacją na Białorusi i udziałem Białorusi w agresji Rosji wobec Ukrainy (Dz. Urz. UE L 134 z 20.05.2006, str. 1, z późn. zm.3), zwanego dalej „rozporządzeniem 765/2006”, i rozporządzeniu Rady (UE) nr 269/2014 z dnia 17 marca 2014 r. w sprawie środków ograniczających w odniesieniu do działań podważających integralność terytorialną, suwerenność i niezależność Ukrainy lub im zagrażających (Dz. Urz. UE L 78 z 17.03.2014, str. 6, z późn. zm.4), zwanego dalej „rozporządzeniem 269/2014” albo wpisanego na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego;

1.2. Wykonawcę, którego beneficjentem rzeczywistym w rozumieniu ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (Dz. U. z 2022 r. poz. 593 i 655) jest osoba wymieniona w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisana na listę lub będąca takim beneficjentem rzeczywistym od dnia 24 lutego 2022 r., o ile została wpisana na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej
o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r.
o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego;

1.3. Wykonawcę, którego jednostką dominującą w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 37 ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości (Dz. U. z 2021 r. poz. 217, 2105 i 2106) jest podmiot wymieniony w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo wpisany
na listę lub będący taką jednostką dominującą od dnia 24 lutego 2022 r., o ile został wpisany na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie
przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego.

1.4. Wykluczenie następuje na okres trwania okoliczności określonych w ust. 1.

1.4.1. W przypadku Wykonawcy wykluczonego na podstawie ust. 1., Zamawiający odrzuca ofertę takiego Wykonawcy, nie zaprasza go do złożenia oferty podlegającej negocjacjom, oferty dodatkowej, oferty lub oferty ostatecznej, nie zaprasza go do negocjacji.

1.4.2. Osoba lub podmiot podlegające wykluczeniu na podstawie ust. 1., które w okresie tego wykluczenia ubiegają się o udzielenie zamówienia publicznego lub biorą udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub w konkursie, podlegają karze pieniężnej.

 

 

VII. OPIS SPOSOBU OBLICZENIA CENY

1. Wykonawca z tytułu prowadzenia bankowej obsługi budżetu gminy Będzin i jej jednostek organizacyjnych będzie pobierał miesięczną opłatę ryczałtową:

1.1 Oferowana miesięczna opłata ryczałtowa brutto za obsługę bankową musi uwzględniać całość zamówienia oraz wszystkie koszty jakie Wykonawca poniesie w związku z realizacją przedmiotu zamówienia – za wyjątkiem kosztów odsetek od kredytu w rachunku podstawowym.

1.2 Miesięczna opłata ryczałtowa będzie pokrywała koszty wszelkiego typu rozliczeń pieniężnych krajowych i zagranicznych, prowadzenia rachunków, wydawania, obsługi kart płatniczych, przekazywania informacji, opinii i zestawień na rzecz Zamawiającego, koszty wyciągów, dodatkowych potwierdzeń, wezwań.

1.3 Miesięczna opłata ryczałtowa będzie pobierana ostatniego dnia kalendarzowego każdego miesiąca za dany miesiąc. Jeżeli dzień ten wypada w dzień wolny od pracy to w ostatnim dniu roboczym danego miesiąca.

1.4 Wysokość miesięcznej opłaty ryczałtowej Wykonawcy za wykonywanie bankowej obsługi Zamawiającego na zasadach określonych w niniejszym zapytaniu musi być zgodna ze złożoną ofertą i nie może zmieniać się w czasie trwania umowy.

1.5 Zamawiający nie dopuszcza możliwości pobierania żadnych dodatkowych opłat i prowizji bankowych związanych z udzieleniem kredytu w rachunku podstawowym budżetu gminy,
za wyjątkiem należnego Wykonawcy oprocentowania, zgodnie z ofertą Wykonawcy.

2. Wykonawca zobowiązany jest przedłożyć ofertę cenową podając:

- cenę obsługi bankowej (C) rozumianą jako zryczałtowaną cenę brutto za wszystkie czynności wymienione w punkcie III niniejszego zapytania (tj. kwota, którą bank będzie obciążał Zamawiającego w okresie obowiązywania umowy), wchodzące w zakres obsługi bankowej,
za wyjątkiem kosztów związanych z udzieleniem kredytu w rachunku podstawowym budżetu miasta,

- oprocentowanie środków zgromadzonych na rachunku skonsolidowanym i rachunkach złotowych (O),

- oprocentowanie kredytu w rachunku podstawowym budżetu gminy (K).

Podane w ofercie cenowej wartości muszą być obliczone zgodnie z wytycznymi określonymi
w niniejszym zapytaniu.

Cena ofert musi być podana w złotych polskich, z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku.

 

 

VIII. OPIS SPOSOBU PRZYGOTOWYWANIA OFERT

1. Złożenie oferty jest jednoznaczne z akceptacją bez zastrzeżeń w całości warunków określonych
w niniejszym zapytaniu ofertowym.

2. Oferta musi być złożona w języku polskim pod rygorem nieważności.

3. Jeden Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę.

4. Treść oferty musi odpowiadać treści zapytania ofertowego.

5. Wykonawca może, przed upływem terminu do składania ofert, zmienić lub wycofać ofertę.

6. Naniesienie zmian w ofercie przez Wykonawcę zobowiązuje go do złożenia podpisu
w każdym miejscu dokonania zmiany.

7. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych.

8. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych.

9. Wykonawca może zastrzec w ofercie informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa
w rozumieniu przepisów ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.

Przez tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu art. 11 ust. 24 ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 1233) rozumie się informacje techniczne, technologiczne, organizacyjne przedsiębiorstwa lub inne informacje posiadające wartość gospodarczą, które jako całość lub w szczególnym zestawieniu i zbiorze ich elementów nie są powszechnie znane osobom zwykle zajmującym się tym rodzajem informacji albo nie są łatwo dostępne dla takich osób, o ile uprawniony do korzystania z informacji lub rozporządzania nimi podjął, przy zachowaniu należytej staranności, działania w celu utrzymania ich w poufności. Informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa złożone w postaci elektronicznej podpisane, powinny zostać złożone w osobnym pliku. Nazwa pliku powinna jednoznacznie wskazywać, iż dane w nim zawarte stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa.

Zamawiający ma prawo badać skuteczność zastrzeżenia dot. zakazu udostępniania informacji zastrzeżonych jako tajemnica przedsiębiorstwa. Następstwem stwierdzenia bezskuteczności zastrzeżenia będzie ich odtajnienie (stosownie do uchwały Sądu Najwyższego z dnia 21 października 2005 r. sygn. III CZP 74 /05).

 Nie ujawnia się informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu przepisów o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, jeżeli Wykonawca, nie później niż w terminie składania ofert zastrzegł, że nie mogą być one udostępniane oraz wykazał, iż zastrzeżone informacje stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa.

10. Wykonawca ponosi wszystkie koszty związane z przygotowaniem i złożeniem oferty.

11. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym zapytaniu ofertowym stosuje się w szczególności przepisy Kodeksu cywilnego oraz przepisy prawa związane z przedmiotowym zamówieniem.

 

 

IX. ZAWARTOŚĆ OFERTY

1. Wypełniony czytelnie, podpisany przez Wykonawcę formularz ofertowy na druku lub według druku stanowiącym załącznik nr 1 do zapytania ofertowego.

2. Pełnomocnictwo w sytuacjach, w których uprawnienie do podpisania oferty nie wynika z zapisu we właściwym rejestrze lub ewidencji.

 

X. KRYTERIA I SPOSÓB OCENY OFERT

Przy dokonywaniu wyboru najkorzystniejszej oferty Zamawiający będzie stosował następujące kryteria:

  1. cena obsługi bankowej (C), rozumiana jako zryczałtowana cena brutto za wszystkie czynności wymienione w opisie przedmiotu zamówienia (tj. kwota, którą Wykonawca obciąży Zamawiającego przez 4 lata wykonywania usługi) wchodzące w zakres zamówienia – waga 60%,

  2. oprocentowanie środków zgromadzonych na rachunku skonsolidowanym oraz rachunkach złotowych (O) – waga 20%,

  3. oprocentowanie kredytu w rachunku podstawowym budżetu miasta (K) – waga 20%.

 

Ocena ofert dokonana zostanie przy zastosowaniu następującego wzoru:

P = C + O + K

gdzie:

P – łączna liczba przyznanych punktów,

C – liczba punktów przyznanych w kryterium cena obsługi bankowej,

O – liczba punktów przyznanych w kryterium oprocentowanie środków na rachunku skonsolidowanym i rachunkach złotowych,

K – liczba punktów przyznanych w kryterium oprocentowanie kredytu w rachunku podstawowym budżetu gminy

cena obsługi bankowej (C) – waga kryterium 60%

Wykonawca zobowiązany jest podać zryczałtowaną cenę obsługi bankowej za 4 lata.

Wykonawca oferujący najniższą cenę obsługi bankowej otrzymuje 100 pkt. x waga kryterium.

Wykonawcy oferujący wyższe ceny będą punktowani następująco:

cena najniższa/cena oferty ocenianej x 100 x 60%

Ilość punktów zaokrąglona będzie do drugiego miejsca po przecinku.

W sytuacji, gdy Wykonawca zaproponuje cenę równą 0,00 zł Zamawiający przyzna Wykonawcy 60,00 pkt, a do obliczeń punktów pozostałych ofert Zamawiający przyjmie 0,001 zł.

oprocentowanie środków zgromadzonych na rachunku skonsolidowanym i rachunkach złotowych (O) – waga kryterium 20%

Wykonawca zobowiązany jest podać oferowane oprocentowanie środków zgromadzonych na rachunku skonsolidowanym i rachunkach złotowych jako iloczyn stopy bazowej WIBID ON pomnożona przez stały współczynnik zaoferowany przez Wykonawcę, w punktach procentowych.

Tylko i wyłącznie dla potrzeb wyceny oferty Wykonawca ma przyjąć wartość WIBID ON z dnia 16.09.2024 r. wynoszącą 5,4200.(według portalu Bankier.pl)

Wykonawca oferujący najwyższe oprocentowanie otrzymuje 100 pkt x waga kryterium.

Wykonawcy oferujący niższe oprocentowanie będą punktowani następująco:

oprocentowanie oferowane/oprocentowanie najwyższe x 100 pkt x 20%

Ilość punktów zaokrąglona będzie do drugiego miejsca po przecinku.

oprocentowanie kredytu w rachunku podstawowym budżetu miasta (K) – waga kryterium 20%

Wykonawca zobowiązany jest podać oferowane oprocentowanie kredytu w rachunku podstawowym jako suma stopy bazowej WIBOR ON plus marża, w punktach procentowych.

Tylko i wyłącznie dla potrzeb wyceny oferty Wykonawca ma przyjąć wartość WIBOR ON z dnia 16.09.2024 r. wynoszący 5,7200 (według portalu Bankier.pl)

Wykonawcy oferujący najniższe rzeczywiste oprocentowanie kredytu w rachunku podstawowym otrzymuje 100 pkt x waga kryterium.

Wykonawcy oferujące wyższe oprocentowanie będą punktowani następująco:

oprocentowanie najniższe/oprocentowanie oferowane x 100 pkt x 20%

Ilość punktów zaokrąglona będzie do drugiego miejsca po przecinku.

W sytuacji, gdy Wykonawca zaproponuje oprocentowanie równe 0,00% Zamawiający przyzna Wykonawcy 20,00 pkt, a do obliczeń punktów pozostałych ofert Zamawiający przyjmie 0,001 %.

Za najkorzystniejszą zostanie uznana oferta, która otrzyma największą sumę punktów.

W sytuacji, gdy Zamawiający nie będzie mógł dokonać wyboru najkorzystniejszej oferty w związku
z przyznaniem takiej samej ilości punktów każdemu z Wykonawców, Wykonawcy będą Wzywani do złożenia ofert dodatkowych.

 

 

XI. ISTOTNE DLA STRON POSTANOWIENIA, KTÓRE ZOSTANĄ WPROWADZONE DO TREŚCI ZAWIERANEJ UMOWY

 

1.Przedmiotem umowy jest prowadzenie bankowej obsługi budżetu Gminy Będzin
i jej jednostek organizacyjnych.

2. Wykonawca zobowiązuje się do zagwarantowania wszystkim jednostkom organizacyjnym Gminy Będzin takich samych warunków i takiego samego zakresu usług jak dla Gminy Będzin, za wyjątkiem postanowień dotyczących limitu kredytowego. Włączenie lub wyłączenie kolejnej jednostki do/z obsługi bankowej następować będzie na podstawie pisemnego zawiadomienia Zamawiającego i nie będzie powodować zmiany warunków umowy.

3.Wykonawca zobowiązuje się do świadczenia usług objętych umową zgodnie
z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności z poszanowaniem przepisów ustawy z dnia 27 sierpnia 2009r. o finansach publicznych.

4. Zamawiający zastrzega sobie w okresie trwania umowy prawo do dokonywania zmian dotyczących funkcjonujących u niego systemów informatycznych. Wykonawca zapewni współpracę w zakresie dostosowywania nowych wymagań systemów w zakresie połączeń z systemem bankowym, umożliwiającym bezpośrednią wymianę informacji (m.in. eksport danych czy automatyczne wczytywanie przelewów z systemów informatycznych). Powyższe zmiany Wykonawca zobowiązany będzie uwzględniać w ramach prowadzonej obsługi bankowej, bez nakładania na Zamawiającego dodatkowych opłat.

5. Wykonawca z tytułu świadczenia usług objętych umową będzie pobierał miesięczną opłatę ryczałtową równą 1/48 łącznego wynagrodzenia Wykonawcy określonego w ofercie jako opłata ryczałtowa za obsługę bankową w okresie 4 lat. Opłata ta obejmuje wszystkie koszty jakie Wykonawca poniesie w związku z realizacją przedmiotu zamówienia – za wyjątkiem kosztów związanych z udzieleniem kredytu w rachunku podstawowym. Miesięczna opłata ryczałtowa będzie pobierana ostatniego dnia kalendarzowego każdego miesiąca za dany miesiąc z rachunku wskazanego przez Zamawiającego. Jeżeli dzień ten wypada w dzień wolny od pracy to w ostatnim dniu roboczym danego miesiąca.

6. Wykonawca nie będzie pobierał żadnych dodatkowych opłat i prowizji bankowych związanych
z udzieleniem kredytu w rachunku podstawowym budżetu gminy za wyjątkiem należnego Wykonawcy oprocentowania, zgodnie z ofertą Wykonawcy.

7. Zwiększenie lub zmniejszenie liczby prowadzonych rachunków bankowych nie wpłynie na wysokość miesięcznej opłaty ryczałtowej.

8. Wykonawca nie może przenosić wierzytelności wynikających z niniejszej umowy na rzecz podmiotów trzecich, ani ustanawiać na nich zastawu bez zgody Zamawiającego.

9. Z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania zawartej umowy Bank zapłaci gminie Będzin kary umowne:

- za opóźnienie w realizacji zlecenia płatniczego z rachunków, w wysokości stanowiącej równowartość odsetek ustawowych za opóźnienie obliczonych od kwoty niezrealizowanego
w terminie zlecenia za każdy dzień opóźnienia,

- za opóźnienia w otwarciu kolejnego rachunku bankowego w wysokości 100 zł za każdy dzień opóźnienia;

- za niewywiązanie się z wdrożenia systemu płatności masowych w terminie umożliwiającym jego sprawne funkcjonowanie od 01.01.2025 r. w wysokości 40 000,00 PLN,

- za opóźnienie w uruchomieniu systemu bankowości elektronicznej w kwocie 40 000,00 PLN,

10. Zapłata kary nie wyłącza uprawnienia gminy Będzin do żądania zapłaty odszkodowania uzupełniającego przekraczającego wysokość kar umownych do wysokości rzeczywiście poniesionej szkody.

11. Zamawiający dopuszcza możliwość dokonania zmian postanowień umowy
w przypadku gdy:

- istnieje konieczność rozszerzenia przedmiotu umowy w związku z koniecznością wykonywania zadań nałożonych na jednostki samorządu terytorialnego ustawami,

- pojawią się nowe produkty bankowe lub rozwiązania organizacyjne, których wykorzystanie będzie korzystne dla Zamawiającego,

- wprowadzona zostanie modyfikacja bądź wymiana systemów informatycznych,
w tym systemu finansowo – księgowego,

- zmianie ulegną przepisy prawa powszechnie obowiązującego, jeśli zmiana ta wpływa na zakres lub warunki wykonania przez strony świadczeń wynikających z umowy, a zmiana ta polega na dostosowaniu jej postanowień do zmienionych przepisów i realizacji celu umowy,

- nastąpi zdarzenie powodujące, iż stawka WIBID/WIBOR przestaje być stawką właściwą jako stawka referencyjna dla oprocentowania środków na rachunkach/kredytu w rachunku bieżącym.

12. Środki zgromadzone na rachunkach złotowych, które nie podlegają konsolidacji oraz dodatnie saldo rachunku skonsolidowanego będą oprocentowane w oparciu o stopę WIBID ON pomnożoną przez współczynnik zaoferowany przez Wykonawcę. W przypadku gdy tak wyliczona stawka osiągnie wartość ujemną, oprocentowanie środków na rachunkach złotowych wyniesie 0,00%
i Wykonawca z tego tytułu nie będzie pobierał opłat. Powyższy zapis znajdzie zastosowanie odnośnie wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Będzin.

13. Zamawiający wymaga, aby w treści umowy/umów produktowych zawarta była klauzula
o następującej treści:

W przypadku rozbieżności w treści postanowień umowy, Regulaminu lub innych dokumentów składających się na jej treść rozstrzygające znaczenie stanowi treść zapytania ofertowego do zamówienia pn. Bankowa obsługa budżetu gminy Będzin i jej jednostek organizacyjnych na lata 2025 – 2028 nr WKB.271.1.2024.

14. Wszelkie zmiany umowy wymagają formy pisemnej pod rygorem nieważności.

15. Sądem właściwym do rozpatrywania sporów wynikłych z umowy jest sąd właściwy dla siedziby Zamawiającego.

 

XII. TERMIN ZWIĄZANIA OFERTĄ

Wykonawca składając ofertę jest związany złożoną ofertą począwszy od upływu terminu składania ofert przez okres 30 dni.

W przypadku gdy wybór najkorzystniejszej oferty nie nastąpi przed upływem terminu związania ofertą określonego w dokumentach zamówienia, zamawiający przed upływem terminu związania ofertą zwraca się jednokrotnie do wykonawców o wyrażenie zgody na przedłużenie tego terminu
o wskazywany przez niego okres, nie dłuższy niż 30 dni.

 

 

XIII. MIEJSCE ORAZ TERMIN SKŁADANIA OFERT

Ofertę należy złożyć na druku lub według druku stanowiącym załącznik nr 1 do zapytania ofertowego
e-mailem na adres:
skarbnik@um.bedzin.pl (skan dokumentów)

Złożone oferty muszą być podpisane.

Termin składania ofert upływa dnia 21.10.2024 r. godz. 15:30.

 

Zamawiający dopuszcza możliwość przeprowadzenia dodatkowych negocjacji z Wykonawcami, którzy złożyli oferty.

 

Zamawiający zastrzega sobie prawo do wzywania Wykonawców do składania wyjaśnień dotyczących treści złożonych dokumentów i treści oferty oraz do uzupełnienia dokumentów, jak również do poprawiania w ofertach oczywistych omyłek rachunkowych i pisarskich.

Jeżeli Wykonawca, którego oferta została wybrana wycofa się z postępowania lub odmawia podpisania umowy, Zamawiający może wybrać ofertę najkorzystniejszą spośród pozostałych ofert bez przeprowadzania ich ponownego badania i oceny, chyba że zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania.

Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmiany, odwołania lub unieważnienia postępowania bez podania przyczyny, a także do pozostawienia zapytania bez dokonania wyboru.

 

 

 

Z up. Prezydenta Miasta Będzina

     Wiceprezydent Miasta

Aneta Witkowska - Złocka

 

Zamieszczono dnia 18.11.2024 r.

 

 

Zamieszczono dnia 12.11.2024 r.

 

Zamieszczono dnia 24.10.2024 r.

 

Zamieszczono dnia 22.10.2024 r.

Zamieszczono dnia 21.10.2024 r.

 

Zamieszczono dnia 17.10.2024 r.

 

Zamieszczono dnia 15.10.2024 r.

 

Zamieszczono dnia 11.10.2024 r.:

  • Do wszystkich wykonawców 1 (treść dostępna w załączniku)

Powrót

Załączniki

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:
ZAPYTANIE OFERTOWE : Przedmiot zamówienia – usługa – Bankowa obsługa budżetu Gminy Będzin i jej jednostek organizacyjnych na lata 2025-2028
Podmiot udostępniający informację:
Urząd Miejski w Będzinie
Informację opublikował:
Data publikacji:
10.10.2024 09:56
Wytworzył lub odpowiada za treść:
Aneta Witkowska-Złocka
Data na dokumencie:
09.10.2024
Informację aktualizował:
Data aktualizacji:
18.11.2024 13:14

Rejestr zmian dokumentu

Tabela rejestru zmian dokumentu
18.11.2024 13:14 Edycja dokumentu (Piotr Witelus)
18.11.2024 13:13 Dodano załącznik "informacja o wyborze najkorzystniejszej
oferty.pdf"

(Piotr Witelus)
16.11.2024 00:01 Zmiana lokalizacji dokumentu. (Piotr Witelus)
12.11.2024 12:39 Edycja dokumentu (Piotr Witelus)
12.11.2024 12:38 Dodano załącznik "do wykonawców 7.pdf"
(Piotr Witelus)
24.10.2024 12:17 Edycja dokumentu (Piotr Witelus)
24.10.2024 12:16 Dodano załącznik "do wykonawców 6.pdf"
(Piotr Witelus)
22.10.2024 14:30 Edycja dokumentu (Piotr Witelus)
22.10.2024 14:29 Dodano załącznik "do wykonawców 5.pdf"
(Piotr Witelus)
21.10.2024 14:04 Edycja dokumentu (Piotr Witelus)
21.10.2024 14:03 Dodano załącznik "do wykonawców 4.pdf"
(Piotr Witelus)
17.10.2024 09:51 Edycja dokumentu (Piotr Witelus)
17.10.2024 09:50 Dodano załącznik "do wykonawców 3.pdf"
(Piotr Witelus)
15.10.2024 12:08 Edycja dokumentu (Piotr Witelus)
15.10.2024 12:03 Dodano załącznik "Załącznik nr 16.pdf"
(Piotr Witelus)
15.10.2024 12:03 Dodano załącznik "Załącznik nr 15.pdf"
(Piotr Witelus)
15.10.2024 12:03 Dodano załącznik "Załącznik nr 14.pdf"
(Piotr Witelus)
15.10.2024 12:03 Dodano załącznik "Załącznik nr 13.pdf"
(Piotr Witelus)
15.10.2024 12:03 Dodano załącznik "Załącznik nr 12.pdf"
(Piotr Witelus)
15.10.2024 12:03 Dodano załącznik "Załącznik nr 11.pdf"
(Piotr Witelus)
15.10.2024 12:03 Dodano załącznik "Załącznik nr 10.pdf"
(Piotr Witelus)
15.10.2024 12:03 Dodano załącznik "Załącznik nr 9.pdf"
(Piotr Witelus)
15.10.2024 12:03 Dodano załącznik "Załącznik nr 8.pdf"
(Piotr Witelus)
15.10.2024 12:03 Dodano załącznik "Załącznik nr 7.pdf"
(Piotr Witelus)
15.10.2024 12:01 Dodano załącznik "Załącznik nr 6.pdf"
(Piotr Witelus)
15.10.2024 12:01 Dodano załącznik "Załącznik nr 5.pdf"
(Piotr Witelus)
15.10.2024 12:01 Dodano załącznik "Załącznik nr 4.pdf"
(Piotr Witelus)
15.10.2024 12:01 Dodano załącznik "do wykonawców 2.pdf"
(Piotr Witelus)
11.10.2024 10:32 Edycja dokumentu (Piotr Witelus)
11.10.2024 10:30 Dodano załącznik "zmiana treści zapytania ofertowego.pdf"
(Piotr Witelus)
10.10.2024 10:02 Edycja dokumentu (Piotr Witelus)
10.10.2024 10:02 Usunięto załącznik Załącznik nr 1.pdf
(Piotr Witelus)
10.10.2024 09:56 Utworzenie dokumentu. (Piotr Witelus)